Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Adobe Stock Large (750 zdjęć miesięcznie) Mac/Win CC Required 1 Us

Adobe Stock Large (750 zdjęć miesięcznie) Mac/Win  CC Required 1 Us

Adobe Stock

 

750 obrazów miesięcznie

 

Licencja na 1 rok

Więcej szczegółów

7 259,35 zł netto
8 929,00 zł brutto


65262038BA01A12

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Adobe Stock

Adobe Creative Cloud zawierający pakiet Adobe Stock jest kompletnym narzędziem, które doceni każdy, kto zajmuje się tworzeniem treści graficznych. Adobe Stock pozwala na dostęp do blisko 40 milionów specjalnie dobranych zdjęć, grafik oraz ilustracji bez konieczności płacenia opłat licencyjnych. Teraz w szybki i prosty sposób można wybrać i kupić obraz, do którego dostęp będzie możliwy z poziomu Photoshop CC, InDesign CC oraz pozostałych programów Adobe CC w wersjach komputerowych.

Adobe Stock można uznać za jedno z najlepszych rozwiązań dla osób stale poszukujących i kupujących grafiki oraz zdjęcia podczas realizacji projektów. Przekonuje do tego nie tylko łatwy sposób korzystania z Adobe Stock, ale również dodatkowa korzyść w ramach tej licencji jaką jest możliwość pobrania do 750 zdjęć miesięcznie.

 

Pełna licencja Adobe Stock pozwala pobranie 750 zdjęć miesięcznie przez 1 rok.


Adobe Stock foto

Brak komentarzy klienta.