Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

PROMOCJA Coreldraw Corel Draw X8 PL BOX + Adobe CC

PROMOCJA Coreldraw Corel Draw X8 PL BOX + Adobe CC

Corel DRAW Graphics Suite X8 PL

Win Box DVD

Polska wersja językowa

Pakiet promocyjnyWięcej szczegółów

1 584,55 zł netto
1 949,00 zł brutto


CDGSX8CZPLDP-PROMO

97 dostępnych

Dlaczego warto kupić ten program?

 

1. Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz

Połącz swoją kreatywność z niezrównanymi funkcjami pakietu CorelDRAW® Graphics Suite X8, aby projektować grafiki i układy stron, edytować zdjęcia oraz tworzyć witryny internetowe. Dzięki zaawansowanej obsłudze systemu Windows 10, 8 i 7 oraz wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K ten pakiet umożliwia początkującym użytkownikom, profesjonalnym grafikom, właścicielom małych firm i entuzjastom łatwe uzyskanie profesjonalnych rezultatów w krótkim czasie.

 

2. Łatwy start

Pracę z pakietem rozpoczniesz szybko dzięki szerokiej gamie zasobów oraz narzędzi dostępnych z poziomu produktu.

Poznaj podstawy, sprawdź nowości w przewodniku startowym lub skorzystaj ze specjalnego przewodnika dla użytkowników produktów Adobe.

 

3. Wysokiej jakości zasoby i zaawansowane narzędzia

Wykorzystaj maksymalnie swoje umiejętności, korzystając z zaawansowanych, a jednocześnie intuicyjnych narzędzi pakietu CorelDRAW® Graphics Suite X8. Dzięki ulepszonej funkcji wyszukiwania i filtrowania czcionek możesz szybko znaleźć odpowiednią czcionkę do każdego projektu. Ulepszone narzędzie Nóż przyspiesza pracę, pomagając rozdzielić obiekty wektorowe, tekst oraz mapy bitowe wzdłuż dowolnej ścieżki.

 

4. Zaawansowane opcje edycji zdjęć oraz tworzenia map bitowych

Sprawnie retuszuj zdjęcia i twórz niesamowite obrazy w zaawansowanym programie do edycji zdjęć, Corel® PHOTO-PAINT® X8, który zapewnia opcje umożliwiające wprowadzanie profesjonalnej jakości poprawek. Korzystaj z możliwości edycji plików RAW, tworzenia map bitowych, cyfrowego malowania, a także usprawnionych opcji eksportowania do celów publikowania w Internecie. Ponadto możesz udoskonalać zdjęcia, używając narzędzia Klonowanie korygujące, oraz korygować zniekształcenia perspektywy w ulepszonym oknie dialogowym Wyprostuj obrazek.

 

5. Obsługa najnowszych typów plików i interfejsu rysika w czasie rzeczywistym (RTS)

Możesz bez obaw udostępniać projekty zapisane w różnych popularnych formatach, w tym AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX i PPT. Bez problemów zamienisz komputer stacjonarny na ekran dotykowy dzięki obsłudze rysików i urządzeń czułych na nacisk. Wykorzystaj w pełni możliwości tabletu lub urządzenia czułego na nacisk i nachylenie rysika obsługującego interfejs RTS, aby kontrolować pociągnięcia pędzla w programach CorelDRAW® i Corel® PHOTO-PAINT®.

 

6. Obszar roboczy i narzędzia z możliwością dostosowywania

Korzystaj z ulubionych narzędzi w dogodny dla siebie sposób! Dostosuj obszar projektowania do swoich preferencji dzięki zmodernizowanemu interfejsowi i opcjom niestandardowych rozmiarów ikon, a także kolorów pulpitu i obramowania okna. Wyszukuj czcionki i porządkuj je, używając wszechstronnych narzędzi w nowym programie Corel Font Manager™ X8, aby idealnie dobrać krój czcionki. Nasze rozwiązanie przyda się we wszystkich branżach, w których są na co dzień używane czcionki, bez konieczności ich instalowania.

 

7. Wbudowane narzędzie do wyszukiwania materiałów

Możesz zaoszczędzić cenny czas podczas projektowania, wyszukując odpowiednie materiały, gdy ich potrzebujesz. Pełnoekranowa przeglądarka Corel® CONNECT™ synchronizowana z programami CorelDRAW® i Corel® PHOTO-PAINT® pozwala natychmiast wyszukiwać zasoby na komputerze albo w lokalnej sieci. Przeglądaj lub wyszukuj obrazki clipart, zdjęcia, symbole, obiekty oraz formaty plików.

 

8. Profesjonalne oprogramowanie do projektowania witryn internetowych

Twórz witryny internetowe i zarządzaj materiałami publikowanymi w Internecie w programie Corel® Website Creator™, który zawiera szablony, łatwy w obsłudze Kreator witryn, funkcję przeciągania i upuszczania, a także umożliwia bezproblemową integrację z kodem XHTML, CSS i JavaScript. Odkryj inteligentny i efektywny sposób projektowania nowoczesnych witryn internetowych bez potrzeby uczenia się kodowania.

 

9. Witryna społeczności użytkowników pakietu CorelDRAW®

Dołącz do innych entuzjastów projektowania i profesjonalnych grafików, aby dzielić się pomysłami, uzyskać informacje o produktach i czerpać inspiracje: community.coreldraw.com. Witryna społeczności użytkowników pakietu CorelDRAW jest pobudzającym kreatywność miejscem, w którym współpracują ze sobą użytkownicy rodziny produktów CorelDRAW, w tym CorelDRAW Graphics Suite, Wilcom DecoStudio i CorelDRAW Technical Suite.

 

10. Witryna społeczności autorów rozwiązań wykorzystujących pakiety CorelDRAW® i SDK

Twórz własne narzędzia do automatyzacji, korzystając z nowej witryny społeczności autorów rozwiązań wykorzystujących pakiety CorelDRAW i SDK. Odkryj różne przydatne zasoby, takie jak szczegółowe artykuły dotyczące programowania, które mogą ułatwić automatyzowanie zadań przy użyciu makr oraz tworzenie niestandardowych narzędzi. Odwiedź witrynę community.coreldraw.com/sdk.

 

Minimalne wymagania sprzętowe
System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 (32/64 bity) + najnowsze Service Packi
Procesor Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
Pamięć RAM 2GB
Miejsce na dysku twardym 1GB
Urządzenia wejściowe Obsługa ekranu dotykowego, myszy, tabletu
Rozdzielczość ekranu 1280x720
Przeglądarka internetowa Microsoft Internet Explorer 11 lub wyższa
Inne oprogramowanie Microsoft .Net Framework 11 lub wyższy
Napęd optyczny DVD (wymagany do instalacji z wersji pudełkowej)
Połączenie internetowe Połączenie z Internetem do aktywacji produktuUWAGA! PROMOCJA!

Dokonując zakupu na powyższej aukcji, otrzymasz GRATIS zaproszenie pozwalające przez 30 dni bezpłatnie korzystać z usługi

Adobe Creative Cloud for Teams.

Więcej informacji na temat pakietu znajdziesz tutaj.


Wartość miesięcznej usługi CCfT to 61,49 euro (ok. 250 zł)!

 

Dodatkowo, po zakończeniu promocyjnego okresu korzystania z usługi, otrzymasz od nas 1% rabatu na zakup dowolnego programu, lub pakietu programów CC.

 

UWAGA! Kupując ten produkt otrzymujesz:

1. Corel DRAW Graphics Suite X8 PL Win Box DVD upgrade (nowy, nieużywany)

oraz

2. Corel DRAW Graphics Suite X4 SE PL Win Box DVD w wersji pełnej (nowy, nieużywany)

 

Całość daje pełną wersję X8 PL.
Brak komentarzy klienta.