Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Adobe InDesign CC for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja (12 m-cy)

Adobe InDesign CC for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja (12 m-cy)

Wersja elektroniczna

Subskrypcja 12 miesięcy

wersja wielojęzyczna - zawiera m.in. PL oraz ENG

Więcej szczegółów

1 499,00 zł netto
1 843,77 zł brutto


65225137BA01A12

1 dostępny


 

Adobe InDesign CC 
InDesign to profesjonalna aplikacja dla wydawców umożliwiająca precyzyjną kontrolę nad projektem i warstwą typograficzną. Pozwala tworzyć eleganckie i interesujące strony do druku lub do wyświetlania na ekranie, a także skutecznie dostosowuje układy do wielu urządzeń i wymiarów stron.

 

Najważniejsze nowości w Adobe InDesign CC
Została wprowadzona możliwość przeciągania wierszy i kolumn w ramach tabeli między różnymi lokalizacjami. Oferowane narzędzia pozwalają na tworzenie rozbudowanych, interaktywnych książek elektronicznych w formacie EPUB z aktywnym tekstem (takich jak książki dla dzieci, przewodniki i podręczniki), których układ będzie stały mimo różnych rozmiarów ekranu. Zachowanie skrótów i właściwości podczas aktualizacji programu InDesign pozwala uniknąć zbędnych problemów przy rozpoczynaniu pracy z jego najnowszą wersją. Foldery próbek kolorów pozwalają na ich wygodniejsze używanie i porządkowanie w programie InDesign.
 


Wymagania Systemowe:

Mac OS

 • Wielordzeniowy procesor Intel
 • Mac OS X wersja 10.6.8, 10.7, 10.8 lub 10.9
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
 • 2,6 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym do instalacji, dodatkowa wolna przestrzeń konieczna podczas instalacji (nie można instalować na wolumenie, który wykorzystuje systemy plików rozróżniające wielkość liter, ani na przenośnych urządzeniach magazynujących flash)
 • Wyświetlacz 1024 x 768 (zalecany 1280 x 800) z 32-bitową kartą wideo (obsługującą ekran Retina)
 • Do eksportowania plików SWF wymagane jest oprogramowanie Adobe Flash Player 10
 • Do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest połączenie internetowe i rejestracja*

Windows

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows® 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8 lub Windows 8.1
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
 • 2,6 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym do instalacji, dodatkowa wolna przestrzeń konieczna podczas instalacji (nie można instalować na przenośnych urządzeniach magazynujących flash)
 • Wyświetlacz 1024 x 768 (zalecany 1280 x 800) z 32-bitową kartą wideo
 • Do eksportowania plików SWF wymagane jest oprogramowanie Adobe Flash Player 10
 • Do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest połączenie internetowe i rejestracja*

* W tym produkcie możliwa jest integracja z niektórymi usługami online firmy Adobe lub hostowanymi przez firmy zewnętrzne, a także udzielanie do nich dostępu. Usługi online, w tym usługa Adobe Creative Cloud, są dostępne tylko dla użytkowników powyżej 13. roku życia. Konieczne jest zaakceptowanie dodatkowych warunków użytkowania i zasad ochrony prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online nie są dostępne we wszystkich krajach i językach i konieczna może być rejestracja użytkownika. Mogą one zostać zakończone lub zmienione w całości lub częściowo bez powiadomienia. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty lub koszty subskrypcji.

Brak komentarzy klienta.