Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Adobe Photoshop & Premiere Elements 15 WIN PL BOX

Adobe Photoshop & Premiere Elements 15 WIN PL BOX

Adobe Photoshop & Premiere Elements to pakiet programów Photoshop Elements 15 oraz Premiere Elements 15

Więcej szczegółów

426,83 zł netto
525,00 zł brutto


65273610

98 dostępnych


 

Adobe Photoshop & Premiere Elements 15 PL Win

polska werska językowa 

Edytuj

Przypadkowa fotka może stać się doskonałym zdjęciem pamiątkowym, a klip wideo — zachwycającym filmem. Można wprowadzać szybkie zmiany na zdjęciach, w kilka chwil tworzyć filmy, dodawać artystyczne poprawki jak profesjonalista lub przekształcać edytować zdjęcia i filmy, aby zachwycić rodzinę i znajomych. Zestaw Photoshop Elements & Premiere Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub automatycznie przetwarza materiały.
 

Twórz

Pokaż swoje artystyczne zdolności. Program pozwala tworzyć albumy zdjęć, albumy z wycinkami i pocztówki, dzięki którym można dzielić się pozostającymi w pamięci wspomnieniami. Ciekawe efekty, przejścia, motywy, tytuły i inne elementy pozwalają nadawać styl materiałom wideo.

Udostępnij
Wspominaj wspólnie z najważniejszymi osobami, korzystając z wygodnych metod — serwisów Facebook, YouTube, Vimeo, Twitter, płyt czy telewizorów 4K oraz HD.
 

Oprogramowanie pozwala wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki i ciekawe, profesjonalne efekty lub edytować zdjęcia i filmy, aby zaprezentować swój pomysł. Program Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub przetwarza materiały za użytkownika.

 

Łączenie elementów z różnych zdjęć
w celu tworzenia całkowicie nowych scen

Tworzenie modyfikacji i projektów zdjęć jest łatwe dzięki funkcji Photomerge — kompozycja. Wybrany element można wyciągnąć z jednego zdjęcia i umieścić go w innym zdjęciu. Kolory i oświetlenie zostaną zmieszane w celu utworzenia sceny o realistycznym wyglądzie.

 

Inspiracja dzięki funkcji
Elements Live
W programie Elements są teraz łatwo dostępne pomocne materiały — inspiracje, wskazówki, sztuczki i dokumentacja.
Wyjątkowo łatwe
zaznaczanie
Zaznaczenie nie jest w pełni odpowiednie? Wystarczy posunąć obramowanie w tę lub tamtą stronę. Idealnie!
Doskonałe kadry — wspaniałe kompozycje
Idealna kompozycja to ta, która najbardziej Ci się podoba. Program Elements podpowiada cztery różne opcje — wystarczy wybrać ulubioną kompozycję.
Efekty dostosowane
do indywidualnego gustu
Po wybraniu efektu program Elements zaproponuje jego pięć różnych wariantów, pozwalając wybrać ten, który najlepiej wygląda.
Łatwe opowiadanie ważnych wydarzeń życiowych
Wesela, urodziny i inne uroczystości wreszcie uzyskają właściwy wymiar. Funkcja Historia wideo pozwala po prostu wybrać typ wydarzenia i określić klipy dla każdego rozdziału. Resztą procesu produkcji zajmuje się program Premiere Elements — przycina materiały, dodaje przejścia i dostosowuje muzykę odpowiednio do nastroju.
Efektowne tytuły i
dramatyczne efekty
Nowe edycje z asystą pozwalają dodać ruch wewnątrz napisów tytułowych, a także podkreślić akcję przy użyciu efektów i rozmyć, które przyciągają wzrok do wybranych elementów sceny. Edycje z asystą pomagają w szybkim zdobywaniu umiejętności, udostępniając wbudowane samouczki wideo.Wymagania systemowe

Windows - tylko w wersji 64bitowej
Brak komentarzy klienta.