Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Bitdefender Antivirus Plus 2015 PL 2 lata/10PC - lic. elektroniczna

Bitdefender Antivirus Plus 2015 PL 2 lata/10PC - lic. elektroniczna

Bitdefender Antivirus Plus został stworzony na bazie najlepszej technologii antywirusowej dla systemu Windows. Dyskretnie powstrzymuje e-zagrożenia, zabezpiecza transakcje online, a także chroni Twoją prywatność na portalach społecznościowych.

Więcej szczegółów

348,37 zł netto
428,50 zł brutto 

Bitdefender Antivirus Plus

 
Bitdefender Antivirus Plus

- Chroni przed wirusami i spyware
- Powstrzymuje próby kradzieży tożsamości
- Filtruje odnośniki otrzymywane od znajomych na Facebooku i Twitterze
- Ostrzega przed wejściem na ryzykowne strony
- Najlepsza ochrona w ciągu ostatnich trzech lat. Najlepszy Antywirus roku 2014 wg. PC MAG
- Zainstaluj i zapomnij - Bitdefender OneClick Autopilot automatycznie dopasowuje najlepszą ochronę dla Ciebie
- Inteligentne profile - Bitdefender automatycznie wykrywa, kiedy pracujesz, grasz lub oglądasz filmy, i zapobiega spowolnieniu komputera przez inne aplikacje
- Czyszczenie i optymalizacja jednym kliknięciem - OneClick Optimizer przyśpiesza Twój system i oczyszcza Twój dysk twardy z niepotrzebnych plików.

Bitdefender Antivirus Plus 2015 opiera się na technologii, nazwanej przez AV-TEST najlepszą ochroną, z najlepszą wydajnością ostatnich trzech lat. Wyjątkowo łatwa obsługa pozwala włączyć zabezpieczenie za pomocą jednego kliknięcia. Intuicyjna technologia chroni również prywatność w Internecie. Wbudowany skaner pozwoli wykryć najmniejsze zagrożenia znajdujące się na dysku komputera oraz przeskanować wszystkie podłączane urządzenia zewnętrzne. 

Bitdefender Antivirus Plus wyróżnia się prostotą użytkowania – nawet mało doświadczony użytkownik, dzięki funkcji autopilot może korzystać z programu. Gdy funkcja Autopilot działa Bitdefender podejmuje decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki temu użytkownik nie jest rozpraszany komunikatami o aktualizacji, wykryciu zagrożenia itp. 

Dzięki dynamicznej kontroli wykrywania można śledzić wszystkie działające procesy. Bitdefender oznaczy także podejrzane aktywności, dzięki czemu użytkownik może śledzić poziom ochrony swojego komputera. 

Dzięki panelowi MyBitdefender w każdej jest możliwe sprawdzenie statusu chronionych komputerów, informacje na temat licencji oprogramowania i usług. Panel MyBitdefender teraz jest dostępny z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu poprzez przeglądarkę www.

Widżet bezpieczeństwa znajdujący się na pulpicie pozwala szybko zweryfikować stan zabezpieczenia, a także szybko i łatwo przeciągnąć i upuścić pliki, aby szybko je przeskanować w poszukiwaniu wirusów!

Immunizer USB uodparnia komputer od wirusów przenoszonych na wymiennych dyskach Flash Drive. Przy podłączeniu dysku do komputera program wyłączy funkcję Autorun, której uruchomienie może spowodować zainfekowanie komputera.

BITDEFENDER PHOTON ™ to innowacyjna, ekskluzywna technologia, która wyraźnie poprawia szybkość i wydajność w ciągu kilku godzin przez stopniowe "uczenie się" komputera.  • Porównanie
    Porównanie oprogramowania zabezpieczającego marki Bitdefender

Brak komentarzy klienta.