Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Adobe Captivate 4 Win ENG

Adobe Captivate 4 Win ENG

Adobe Captivate 4 to specjalistyczne narzędzie służące do tworzenia profesjonalnych kursów szkoleniowych udostępnianych w Sieci.

 

Ostatnia sztuka w naszym magazynie!
Więcej szczegółów

Obniżka ceny! 812,20 zł netto
999,00 zł brutto


1 175,30 zł brutto

(cena obniżona o 15 %)

1 dostępny


Adobe Captivate 4 Win ENGAdobe Captivate 4 to specjalistyczne narzędzie służące do tworzenia profesjonalnych kursów szkoleniowych udostępnianych w Sieci.

Adobe Captivate umożliwi szybkie zaprojektowanie elektronicznych wykładów z zaawansowanymi opcjami interakcji, symulacjami programów, scenariuszami oraz kwizami. Co ciekawe, aplikacja nie wymaga od użytkownika żadnych specjalistycznych umiejętności z zakresu programowania oraz tworzenia aplikacji.

Adobe Captivate to idealne narzędzie dla wszystkich osób zajmujących się tworzeniem interaktywnych materiałów szkoleniowych i edukacyjnych jakie mają zostać zamieszczone w Sieci.
Brak komentarzy klienta.