Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Adobe Captivate for Teams ENG Subskrypcja 12 miesięcy

Adobe Captivate for Teams ENG Subskrypcja 12 miesięcy

Adobe Captivate to specjalistyczne narzędzie służące do tworzenia profesjonalnych kursów szkoleniowych udostępnianych w Sieci.
Więcej szczegółów

Obniżka ceny! 1 400,80 zł netto
1 722,98 zł brutto


2 027,04 zł brutto

(cena obniżona o 15 %)

10 dostępnych


Adobe CaptivateAdobe Captivate to specjalistyczne narzędzie służące do tworzenia profesjonalnych kursów szkoleniowych udostępnianych w Sieci.

Adobe Captivate umożliwi szybkie zaprojektowanie elektronicznych wykładów z zaawansowanymi opcjami interakcji, symulacjami programów, scenariuszami oraz kwizami. Co ciekawe, aplikacja nie wymaga od użytkownika żadnych specjalistycznych umiejętności z zakresu programowania oraz tworzenia aplikacji.

Adobe Captivate to idealne narzędzie dla wszystkich osób zajmujących się tworzeniem interaktywnych materiałów szkoleniowych i edukacyjnych jakie mają zostać zamieszczone w Sieci.
Brak komentarzy klienta.