Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy towarów dostępnych na magazynie w chwili składania zamówienia oraz programów w formie elektronicznej są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar niedostepny na magazynie, oraz towary sprowadzane na zamówienie, wysyłane są bezwłocznie po ich przyjęciu na magazyn, w terminie zakreślonym w ofercie. W sytuacjach niezależnych od firmy Eupol, kiedy dostawa towaru uległa opóźnieniu, czas realizacji zamówienia może ulec przedłużeniu do maksymalnie 30 dni. Towar wysyłany jest Kurierem lub Pocztą Polską.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została ona naruszona podczas transportu.

Możliwość wysyłki:

Cała Europa

Kurier 70 zł brutto

Poczta Polska 28 zł brutto 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: