Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Varico Rozliczenie Płac RP POJEDYNCZA DO 5 PRACOWNIKÓW

Varico Rozliczenie Płac RP POJEDYNCZA DO 5 PRACOWNIKÓW

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników.

Więcej szczegółów

399,00 zł netto
490,77 zł brutto


3 dostępnych

Wersja przeznaczona dla jednej firmy zatrudniająca nie więcej niż 5 pracowników na umowę o pracę. program posiada wszystkie najważniejsze opcje związane ze sprawami kadrowo- płacowymi tj. generowanie listy płac, ewidencja czasu pracy, zestawienia urlopowe, wzory dokumentów.

LICENCJA 1 ROK

 

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

 

 

Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

Każda wersja aplikacji współpracuje z programem Płatnik oraz obsługuje system e-Deklaracje, dzięki czemu można wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe. Bez względu na zakres opcji RP to rozwiązanie funkcjonalne i nieustannie aktualizowane do zmieniających się przepisów prawnych.

Pierwsza wersja programu Rozliczenie Płac RP powstała w 1995 roku – rozwijając nasz produkt, opieramy się na sprawdzonych przez lata rozwiązaniach.

 

Najważniejsze funkcje programu:

  • pełna obsługa systemu e-Deklaracji (masowy podpis e-Deklaracji);
  • możliwość prowadzenia kartotek pracowników;
  • możliwość definiowania składników wynagrodzeń (kwotowe, procentowe, z parametrem odliczania);
  • generowanie danych do deklaracji zgłoszeniowych (ZUA, ZZA, ZWA, ZCZA, ZCNA) i rozliczeniowych ZUS (RCA, RZA, RSA, DRA);
  • gotowe wzorce najważniejszych dokumentów związanych z obsługą pracowników;
  • automatyczne wyliczenie i ewidencjonowanie nieobecności pracowników (urlop, choroba, itd.);
  • prowadzenie kalendarza pracy dla grupy i dla całej firmy;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • możliwość pracy w sieci (dot. wersji sieciowej programu);
  • możliwość skorzystania z bazy ponad 1.700 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji.

Brak komentarzy klienta.