Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Varico Rozliczenie Płac RP WERSJA POJEDYNCZA

Varico Rozliczenie Płac RP WERSJA POJEDYNCZA

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników.

Więcej szczegółów

799,00 zł netto
982,77 zł brutto


3 dostępnych

Dla jednej firmy bez ograniczeń zatrudnień pracowników na umowę o pracę. Poza tym posiada wszystkie opcje ułatwiające sprawy kadrowo- płacowe.

LICENCJA 1 ROK

 

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

 

 

Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło – automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

Każda wersja aplikacji współpracuje z programem Płatnik oraz obsługuje system e-Deklaracje, dzięki czemu można wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe. Bez względu na zakres opcji RP to rozwiązanie funkcjonalne i nieustannie aktualizowane do zmieniających się przepisów prawnych.

Pierwsza wersja programu Rozliczenie Płac RP powstała w 1995 roku – rozwijając nasz produkt, opieramy się na sprawdzonych przez lata rozwiązaniach.

 

Najważniejsze funkcje programu:

  • pełna obsługa systemu e-Deklaracji (masowy podpis e-Deklaracji);
  • możliwość prowadzenia kartotek pracowników;
  • możliwość definiowania składników wynagrodzeń (kwotowe, procentowe, z parametrem odliczania);
  • generowanie danych do deklaracji zgłoszeniowych (ZUA, ZZA, ZWA, ZCZA, ZCNA) i rozliczeniowych ZUS (RCA, RZA, RSA, DRA);
  • gotowe wzorce najważniejszych dokumentów związanych z obsługą pracowników;
  • automatyczne wyliczenie i ewidencjonowanie nieobecności pracowników (urlop, choroba, itd.);
  • prowadzenie kalendarza pracy dla grupy i dla całej firmy;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • możliwość pracy w sieci (dot. wersji sieciowej programu);
  • możliwość skorzystania z bazy ponad 1.700 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji.

Brak komentarzy klienta.