Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Fireworks CS6 ENG Win

Fireworks CS6 ENG Win

Adobe® Fireworks® CS6 umożliwia błyskawiczne opracowywanie wspaniałych witryn internetowych i aplikacji dla urządzeń przenośnych — bez pisania kodu. Pozwala dostarczać obrazy wektorowe i bitmapy, prototypy, grafikę 3D oraz elementy interaktywne dla popularnych tabletów i smartfonów.

WERSJA ELEKTRONICZNA

Więcej szczegółów

1 704,88 zł netto
2 097,00 zł brutto


65157707

Stan: Zapytaj o dostępność


 

Fireworks CS6 

Najważniejsze funkcje

Intuicyjne narzędzia ekranowe do projektowania. Program oferuje proste w użyciu narzędzia do pracy z grafiką wektorową i bitmapową, które usprawniają tworzenie, edytowanie i optymalizowanie materiałów, a także prototypów stron internetowych i zawartości dla urządzeń przenośnych. 

Zaawansowana budowa prototypów. Podczas projektowania interaktywnych układów witryn internetowych i aplikacji dla urządzeń przenośnych nie trzeba pisać kodu. Wielostronicowe kompozycje obsługujące klikanie można eksportować jako układy oparte na kodzie CSS3. 

NOWE Najlepsza w branży obsługa szablonów CSS. Panel Właściwości CSS pozwala wyodrębniać kod CSS i tworzyć kształty. Po opracowaniu kompletnej strony internetowej można w jednym kroku wyeksportować cały jej układ z zewnętrznym arkuszem stylów.

NOWE Karnacje motywów jQuery Mobile. Na podstawie istniejących szablonów i obrazów kształtów CSS można tworzyć szablony jQuery Mobile przeznaczone do witryn i aplikacji dla urządzeń przenośnych.

Eksportowanie plików CSS i HTML. Niezawodne środowisko graficzne pozwala projektować całe strony internetowe. Układy oparte na arkuszach CSS, zawierające zewnętrzne arkusze stylów, można następnie eksportować w jednym kroku.

Przemyślana integracja. Program obsługuje importowanie i eksportowanie formatów programów Adobe Photoshop® i Adobe Illustrator®. Dane można kopiować i wklejać między programami Fireworks i Adobe Dreamweaver. Ścisła integracja z innymi rozwiązaniami firmy Adobe zapewnia płynność pracy.

Importowanie plików programów Photoshop i Illustrator. W programie Fireworks można importować — z zachowaniem dopasowań kolorów, szczegółów elementów i opcji edycji — natywne pliki programów Illustrator i Photoshop.

Szablony i style. Korzystając z szablonów stron internetowych, aplikacji dla urządzeń przenośnych oraz innych elementów, można oszczędzić czas, uzyskać wysoką wydajność i przeprowadzić standaryzację projektów. Dostosowane style mogą być dodawane do własnej biblioteki.

Wspólna biblioteka. Wspólna biblioteka stanowi źródło szablonów, symboli i elementów kompozycji, które ułatwiają tworzenie prototypów projektów oraz motywów.

Narzędzia usprawniające programowanie. Mechanizm przetwarzania wsadowego pozwala oszczędzać czas, a panel Historia — tworzyć polecenia. Dostępna jest opcja ręcznego pisania kodu w języku JavaScript. Tworzone zasoby można efektywnie optymalizować do użytku w wielu projektach. 

ULEPSZONE Wyższa wydajność. Funkcje takie jak szybko reagujący interfejs w systemie Mac OS, obsługa czterokrotnie większych plików w 64-bitowych systemach Windows® i łatwy dostęp do typowych narzędzi (związanych na przykład z wypełnianiem, gradientami i wzorkami) znacznie usprawniają pracę.

NOWE Dostęp do interfejsu API. Można tworzyć własne rozszerzenia za pomocą interfejsu API, a także korzystać z rozszerzeń udostępnianych w ramach społeczności.Wymagania Systemowe:

System Windows®

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (zalecany dodatek Service Pack 3); Windows 7
 • 1GB pamięci RAM (zalecany 2 GB)
 • 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 1024 i 16-bitowa karta graficzna
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • W przypadku usług online wymagane szerokopasmowe połączenie z InternetemSystem Mac OS

 • Wielordzeniowy procesor Intel
 • Mac OS X 10.6 lub 10.7
 • 1 GB pamięci RAM (zalecany 2 GB)
 • 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 1024 i 16-bitowa karta graficzna
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • W przypadku usług online wymagane szerokopasmowe połączenie z InternetemUWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

·imię i nazwisko,

·adres wraz z kodem pocztowym,

·adres e-mail.
Brak komentarzy klienta.