Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

InDesign CS6 PL WIN UPG z CS5

InDesign CS6 PL WIN UPG z CS5

Adobe® InDesign® CS6 to profesjonalna aplikacja służąca do przygotowywania układów stron, która zapewnia kontrolę nad projektem i typografią na poziomie pojedynczych pikseli.

wersja językowa - polska
system operacyjny - WIN
aktualizacja z InDesign CS5
LICENCJA ELEKTRONICZNA

Więcej szczegółów

1 134,96 zł netto
1 396,00 zł brutto


65161645AD01A00

Stan: Zapytaj o dostępność


 

InDesign® CS6Najważniejsze funkcje:

Publikowanie dla urządzeń cyfrowych. Program umożliwia projektowanie atrakcyjnych książek elektronicznych i oferuje niespotykane dotąd możliwości tworzenia materiałów dla tabletów, które można rozpowszechniać za pomocą narzędzi zintegrowanych z pakietem Adobe Digital Publishing Suite. Pozwala także eksportować interaktywne układy w formie plików SWF i PDF.

ULEPSZONE Publikacje drukowane. Program umożliwia projektowanie zachwycających dokumentów i drukowanie ich bezpośrednio lub jako plików PDF na drukarkach biurowych lub w drukarniach. Oferuje możliwości wydajnej pracy z zawartością powiązaną oraz korzystania między innymi z narzędzi do gromadzenia treści.

Integracja z innymi rozwiązaniami firmy Adobe. Dzięki ścisłej integracji z najlepszymi w branży produktami firmy Adobe, takimi jak programy Adobe Photoshop®, Illustrator®, Acrobat® i Flash® Professional, można łatwo przechodzić od projektowania do etapu końcowego.

ULEPSZONE Narzędzia do inspekcji wstępnej i produkcji. Dzięki narzędziom do inspekcji wstępnej, czcionkom instalowanym w dokumentach, technologii JDF oraz opcji eksportowania plików PDF w tle i eksportowania do formatu PDF/X można przyspieszyć produkcję i ograniczyć błędy.

ULEPSZONE Narzędzia zwiększające produktywność. Zastosowanie zawartości powiązanej, układów zastępczych, narzędzi do gromadzenia treści, inteligentnych linii pomocniczych, szybkiego mechanizmu tworzenia tabel i elementów sterujących wyświetlanych na obiektach ułatwia tworzenie zaawansowanych układów stron.

Niezawodne składanie tekstu. Atrakcyjny wizualnie, kompleksowy tekst można tworzyć, korzystając ze stylów, zawijania tekstu, układacza akapitowego, obsługi czcionek OpenType®, inicjałów oraz odwzorowań stylów na potrzeby eksportowania do formatu EPUB.

Wbudowane narzędzia do tworzenia zawartości. Zintegrowane narzędzia do rysowania, bezpieczne efekty, wbudowane efekty programu Photoshop, dokładniejsze sterowanie przezroczystością i obsługa kompozycji 3D programu Photoshop pozwalają odkryć bogactwo twórczych możliwości.

Automatyzacja. Rozbudowane, zautomatyzowane obiegi pracy dostępne dzięki funkcjom opartym na standardzie XML pozwalają automatycznie rozmieszczać tekst i obrazy na stronach. Za pomocą funkcji dołączania zawartości z baz danych można publikować materiały w różnych kanałach dystrybucji.

Rozszerzalność. Format IDML (InDesign Markup Language) umożliwia projektowanie publikacji na zamówienie. Jest on oparty na standardzie XML, dzięki czemu pozwala programistom tworzyć i modyfikować pliki przy użyciu standardowych narzędzi XML.

Współpraca w obiegach pracy redagowania. Komunikacja i wymiana materiałów między zespołami projektantów oraz redaktorów jest wyjątkowo sprawna dzięki ścisłej integracji programów InDesign i Adobe InCopy®.

Dostęp do pakietu Adobe Digital Publishing Suite. Bezpośrednio w programie InDesign można korzystać z pakietu Adobe Digital Publishing Suite — zestawu usług ułatwiających publikowanie atrakcyjnych dokumentów cyfrowych dla różnych tabletów. Nowa wersja Single Edition umożliwia opublikowanie jednej aplikacji dla tabletu iPad.

NOWE Układ płynny. Podczas tworzenia układu alternatywnego (o innym rozmiarze lub innej orientacji) w programie InDesign można stosować płynne reguły dotyczące stron w celu automatycznego dostosowania materiałów.Wymagania Systemowe:

System Windows®

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3; Windows 7
 • 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB)
 • 1,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16-bitową kartą graficzną
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
  Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

 

System Mac OS

 • Wielordzeniowy procesor Intel®
 • Mac OS X 10.6.8 lub 10.7
 • 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB)
 • 2,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16-bitową kartą graficzną
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
 • Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji
 
UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!

Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

 ·imię i nazwisko,

 ·adres wraz z kodem pocztowym,

 ·adres e-mail.

 


Brak komentarzy klienta.