Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Photoshop Lightroom 5 PL / ENG Upg Win Mac

Photoshop Lightroom 5 PL / ENG Upg Win Mac

Adobe® Photoshop® Lightroom® 5

wersja językowa - angielska

system operacyjny Win/Mac

aktualizacja z Photoshop Lightroom 1,2,3,4

Więcej szczegółów

249,59 zł netto
307,00 zł brutto


65215225

Stan: Zapytaj o dostępność 

Adobe Photoshop Lightroom 5

 


 

UWAGA! NOWOŚĆ! Na życzenie klienta, po sprzedaży przesyłamy instrukcję skąd pobrać plik zawierający polski interfejs programu!


Specjalnie dla polskich użytkowników jeden z oficjalnych dystrybutorów Adobe w Polsce przygotował zlokalizowaną wersję interfejsu. Plik pobierany jest bezpośrednio z serwerów tego dystrybutora, a spolszczenie jest w pełni legalne!!!

 


Twórz niesamowite obrazy w celu inspirowania, informowania i zachwywania. Dzięki programowi Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 na każdym etapie pracy z obrazem — od pierwszego pomysłu do produktu końcowego — są dostępne łatwe w obsłudze, zaawansowane narzędzia oraz nowoczesne elementy sterujące. Pozwalają one w prosty sposób porządkować, poprawiać i udostępniać wszystkie fotografie.

 NOWOŚĆ  Zaawansowane Healing Brush - Twórz zdjęcia bez skazy jednym pociągnięciem pędzla. Dostosuj rozmiar pędzla i przenieść go do konkretnych ścieżek. Niepożądane obiekty i wady - nawet te o nieregularnych kształtach, takich jak np nici, po prostu zniknają.

 NOWOŚĆ  Uprigh™ - Wyprostuj nachylone zdjęć za pomocą jednego kliknięcia. Nowe narzędzie analizuje obrazy stojące i wykrywa przekrzywione poziome i pionowe linie, łatwe prostowanie zdjęć tam gdzie horyzont jest ukryty.

 NOWOŚĆ  Radial Gradient - Podkreśl ważne części obrazu z większej elastyczności i kontroli. Narzędzie Radial Gradient umożliwia tworzenie efektów poza środkiem zdjęcia lub wiele ozdobnych obszarów w obrębie jednego obrazu.

 NOWOŚĆ  Smart Previews - teraz szybko i łatwo pracuj z obrazami, nie przynosząc całych bibliotekę z tobą. Wystarczy wygenerować mniejszy stand - w plikach zwanych Smart Previews. Dokonaj zmian lub uzupełnień metadanych Smart Previews i zastosuj te zmiany do oryginałów pełnowymiarowych później.

 NOWOŚĆ  Video slide shows - pozwala, łatwo udostępniać swoje prace w eleganckich pokazach slajdów wideo. Połącz nieruchome obrazy, pliki wideo i muzykę w kreatywne filmy HD, które można oglądać na prawie każdym komputerze lub urządzeniu.

 NOWOŚĆ  Lepsza książka foto - Tworzenie pięknych książek fotograficznych z obrazów. Lightroom zawiera wiele łatwych w użyciu szablonów książki, teraz można je edytować, aby utworzyć własny wygląd. Utwórz książkę do drukowania za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Wymagania systemoweSystem Windows

    Intel ® Pentium ® 4 lub AMD Athlon ® 64 procesor
    DirectX 10 w stanie lub nowszy Karta graficzna
    Microsoft ® Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 lub Windows 8 (nie obsługuje Windows XP)
    2 GB pamięci RAM (4 GB zalecane)
    2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
    Rozdzielczość 1024x768
    Napęd DVD-ROM
    Połączenie z Internetem wymagane dla usług internetowych

Mac OS

    Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą 64-bitowej
    Mac OS X v10.7 lub v10.8
    2 GB pamięci RAM (4 GB zalecane)
    2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
    Rozdzielczość 1024x768
    Napęd DVD-ROM
    Połączenie z Internetem wymagane dla usług internetowychBrak komentarzy klienta.