Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

NORTON MOBILE SECURITY 3.0 PL 1 User 12 M

NORTON MOBILE SECURITY 3.0 PL 1 User 12 M

NORTON MOBILE SECURITY 3.0 PL 1 User 12 M

Program antywirusowy dla Twojego telefonu/tabletu

-liczba użytkowników: 1
-długość licencji: 1 rok
-typ licencji - elektroniczna

Przesyłka pocztowa obejmuje wyłącznie fakturę VAT.

NORTON MOBILE SECURITY 3.0

1 użytkownik 12 miesięcy

Więcej szczegółów

28,46 zł netto
35,00 zł brutto


OBSYM3MSLC1

152 dostępnych


 
NORTON MOBILE SECURITY 3.0 PL 1 User 12 M
 

 

Zarządzanie z sieci — możliwość łatwego sterowania zabezpieczeniami urządzeń mobilnych za pomocą jednej, wygodnej strony internetowej.

 

Lokalizator dźwiękowy — uruchamianie alarmu, który umożliwia szybkie znalezienie zgubionego urządzenia. Obsługa smartfonów i tabletów z systemem Android.

 

Zdalna lokalizacja — zaznaczanie na mapie położenia utraconego smartfonu lub tabletu, co ułatwia szybkie znalezienie urządzenia. Teraz można znajdować również urządzenia iPhone® i iPad®.
   

Zdalna blokada — pozwala zablokować zgubiony lub skradziony smartfon albo tablet, co uniemożliwia niepowołanym osobom dostęp do prywatnych informacji.

 

Zdalne usuwanie danych — możliwość zdalnego usuwania informacji osobistych ze skradzionego lub zgubionego urządzenia przenośnego, w tym wszystkich danych zapisanych na karcie pamięci. Obsługa smartfonów i tabletów z systemem Android.

 

Ukradkowe zdjęcie — zdalne robienie zdjęć umożliwiające zidentyfikowanie osoby korzystającej z utraconego urządzenia (dotyczy tylko urządzeń z kamerą internetową).

 

Blokada połączeń i wiadomości SMS — umożliwia zablokowanie połączeń i wiadomości tekstowych przychodzących z określonych bądź nieznanych lub anonimowych numerów (dotyczy tylko telefonów).

 

Ochrona przed zagrożeniami pobieranymi z sieci — sprawdzanie aplikacji i aktualizacji pod kątem niebezpieczeństw oraz usuwanie zagrożeń bez obniżania wydajności urządzenia.
     

Tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie kontaktów — zapisywanie kontaktów z urządzeń z systemem Android™ albo iPhone® lub iPad® w celu ich łatwego przywrócenia w innych urządzeniach w przypadku utraty lub kradzieży.

 

Ochrona przed wyłudzaniem danych w sieci — blokowanie fałszywych stron internetowych w celu ochrony ważnych informacji osobistych podczas korzystania z sieci komórkowych i Wi-Fi.
     

Skanowanie kart SD — skanowanie kart pamięci SD (Secure Digital) w poszukiwaniu zagrożeń.
   

Powiadomienie o utracie — komunikat z możliwością dostosowania, który jest wyświetlany znalazcy zgubionego urządzenia i umożliwia ustalenie szczegółów zwrotu.
     

Blokada karty SIM — natychmiastowo blokuje telefon po wyjęciu karty SIM, aby złodzieje nie mogli używać aparatu z inną kartą.


    Usługa Norton Community Watch — zbiera informacje pochodzące od milionów użytkowników programów Norton w celu szybszego wykrywania nowych zagrożeń, identyfikowania bezpiecznych plików oraz oferowania lepszej i skuteczniejszej ochrony.

System operacyjny

  • Android™: wersja 2.2 lub nowsza
  • iOS 4.3 lub nowsza wersja

Przeglądarki obsługujące funkcję ochrony w sieci WWW

  • Standardowa przeglądarka systemu Android

Wymagania sprzętowe

  • 10 MB miejsca w pamięci
  • Działa ze smartfonami i tabletami z systemem Android™ oraz z zainstalowaną aplikacją Google™ Play
  • Obsługa urządzeń iPad® oraz iPhone®(Funkcja Zdalna lokalizacja wymaga aktywnego planu danych 3G lub 4G)Brak komentarzy klienta.