Kategorie

Producenci

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

AdMailer

AdMailer

AdMailer

Służy do automatycznego mailingu- gromadzenia bazy mailowej i wysyłki mailingu. Program umożliwia łatwe wysyłanie wiadomości do określonej grupy odbiorców według ustalonego szablonu. 

Więcej szczegółów

202,44 zł netto
249,00 zł brutto 

AdMailer 4

 


  Planujesz realizować kampanie mailingowe, rozsyłać cyklicznie newslettery, a może masz właną bazę adresów e-mail i chcesz na niej zarabiać –

AdMailer daje takie możliwości!


Łatwe pozyskanie adresów e-mail z internetu
Program umożliwia łatwe wyszukiwanie w internecie adresów e-mail za pomocą wyszukiwarek na wybrane słowa kluczowe. Potrafi importować adresy e- mail z plików tekstowych, z treści, z for oraz katalogów, umożliwia również dodanie własnych adresów.

Dodawanie adresów e-mail nigdy nie było równie proste i skuteczne. Dzięki tak rzetelnie zbudowanej bazie adresów będziesz mógł sukcesywnie powiększać swoje grono klientów.


Admailer4 potrafi w wyjątkowo skuteczny sposób pozyskać adresy poczty elektronicznej Twoich potencjalnych klientów. Wystarczy wprowadzić interesującą Cię branżę w jakiej chcesz pozyskać kontrahentów, a ich adresy automatycznie zostaną wyszukane i dodane do stworzonej wcześniej grupy.

Proste wysyłanie tysięcy wiadomości
Dzięki automatyzacji oraz intuicyjności programu, za jednym kliknięciem myszki będziesz w stanie wysłać tysiące maili w zdefiniowanych wcześniej częściach! Całą resztę pracy wykona za Ciebie program.


Admailer4 pozwoli Ci na wysłanie dużej liczby maili do potencjalnych klientów, przy minimalnym nakładzie pracy własnej. Jest to bardzo proste, po stworzeniu bazy adresów, wystarczy ustawić jak dużo wiadomości ma zostać wysłana podczas jednej sesji i już. Jedno kliknięcie i tysiące firm, klientów wie o Twoim istnieniu, Twojej działalności. Jest to świetna metoda na m. in. ogłaszanie promocji. 

 

Statystyki odczytanych wiadomości
Admailer4 pozwala na ocenę skuteczności mailingów poprzez wgląd w zakładkę statystyki. Oddajemy do dyspozycji klienta narzędzie informacyjne która pozwala na wyciągnięcie przydanych wniosków w dalszej kampanii reklamowej.


Program pozwala na zbieranie informacji o wysłanych mailingach, przechowuje ich statystyki w których znajdziesz m. in. ile z wysłanych wiadomości została otworzona, na jaką część odpowiedziano i ile wykonanych zostało kliknięć w odnośniki znajdujące się w wiadomości. Daje to możliwość na wyciągnięcie wniosków, dzięki którym sprzedaż w Twojej firmie może znacznie wzrosnąć.

 

Newsletter na Twoją WWW
Chciałbyś mieć newsletter na swojej stronie? Nic prostszego! Program sam za Ciebie wygeneruje kod, który później wystarczy wkleić na stronę, i możesz cieszyć się newsletterem, który będzie zintegrowany bezpośrednio z programem.

Kolejna funkcjonalność ułatwiająca rozwój Twojego biznesu w internecie. Poprzez newsletter na swojej stronie pozyskujesz nowych, potencjalnych klientów. Nie warto więc dłużej czekać. Program Admailer4 pomoże Ci w wygenerować kod, który następnie wystarczy zamieścić na stronie. Wszystkie maile przechowywane są w bazie programu, w zdefiniowanej przez Ciebie grupie, więc nie musisz nic więcej robić.


Wymagania programu

  • Serwer: oparty o system Linux
  • PHP Wymagane: >= 5.3.0 Zalecane: >= 5.4.0 (uruchomione jako moduł, nie jako CGI)
  • MySQL >= 5.0 (wielkość bazy min. 100MB)
  • Dodatkowo: FTP (min. 25MB)
  • Moduły: Wyłączony tryb safe_mode (safe_mode = Off), Wyłączona ścieżka open_basedir (;open_basedir =), CRON (Harmonogram zadań), cURL (z obsługą opcji CURLOPT_FOLLOWLOCATION), PDO Mysql, IonCube (od v3.1.29), Funkcje z grupy Imap.
  • Przeglądarka internetowa: FireFox >=3.5

 

Do kupionego programu dostajesz rok abonamentu GRATIS!
Co znaczy całkowicie darmowe aktualizacje i nieustannie wdrażane nowości!

Po roku istnieje możliwość jego przedłużenia.

 


Brak komentarzy klienta.