Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

SketchUp Pro 2018 PL WIN LIC + subskrypcja 1 rok

SketchUp Pro 2018 PL WIN LIC + subskrypcja 1 rok

SketchUp Pro 2018

-wersja językowa: polska

-typ licencji: komercyjna

-system operacyjny: Windows PLZakup licencji obejmuje roczną subskrypcję pomocy technicznej programu Trimble SketchUp Pro i bezpłatnych uaktualnień.

Więcej szczegółów

Obniżka ceny! 3 014,51 zł netto
3 707,85 zł brutto


3 903,00 zł brutto

(cena obniżona o 5 %)

103 dostępnych


 

Trimble SketchUp Pro 2018 + subskrypcja 1 rok
Nowości w SketchUp
Integracja z Trimble Connect

Trimble Connect to internetowa platforma umożliwiająca wymianę informacji, opisywanie, udostępnianie i  współpracę przy tworzeniu projektów. Każdy użytkownik SketchUp może zarejestrować się na darmowym koncie i od razu rozpocząć pracę. Trimble Connect jest kompatybilny z formatami plików takich jak SKP, IFC, 3DM, DWG, DXF, DGN, OBJ, FBX, 3DS, STP, STEP, IGES, IGS, STL, SLDPRT, SLDASM, KMZ, DAE, X3D.

Dzięki Trimble Connect wszyscy uczestnicy mają wspólną przestrzeń roboczą. Działa to jak prywatna chmura danych. Trimble Connect bazuje na platformie GTeam, co oznacza, że umożliwia udostępnianie, przeglądanie i komentowanie projektu z poziomu przeglądarki internetowej.

Aktualizacja komponentów

W SketchUp 2016 modele pochodzące z 3D Warehouse mogą być wykorzystywane jako obiekty referencyjne. Pobierz model, następnie go odśwież, a zmiany zostaną wprowadzone do każdej instancji tego komponentu.

LayOut w chmurze

Z nową wersją SketchUp’a projekty  tworzone w LayOut stały się bardziej przyjazne. LayOut jest teraz zintegrowany z popularnymi serwisami, takimi jak Dropbox, Google Drive oraz Trimble Connect Sync. To oznacza, że można w prosty sposób wysyłać i aktualizować pliki, które są archiwizowane i współdzielone na tych serwisach. Dzięki zsynchronizowanym folderom z plikami w chmurze, nie ryzykujesz utratą dostępu do swojego pliku.


LayOut API

Dzięki nowemu API (Application Programming Interface) programiści mogą tworzyć i personalizować pliki .layout. W praktyce oznacza to, że już w najbliższej przyszłości pojawią się nowe rozszerzenia funkcjonalne do programu Layout.  

Ulepszone narzędzia
Silnik zależności

Poznawanie i wykorzystywanie silnika zależności w SketchUp umożliwia szybsze i precyzyjne modelowanie dzięki wykorzystaniu punktów charakterystycznych i nie tylko.

W SketchUp 2016 dodano dodatkowe podpowiedzi silnika zależności w postaci równoległej oraz prostopadłej linii z możliwością wymuszenia ich rysowania. Klawiszem odpowiedzialnym za rysowanie linii równoległych i prostopadłych jest strzałka w dół. Pozostałe strzałki blokują rysowanie linii równoległych do osi układu współrzędnych.


Blokowanie osi

Rozszerzone funkcje strzałek na klawiaturze: Teraz więcej narzędzi wykorzystuje możliwość blokowania kierunków za pomocą strzałek na klawiaturze. W nowej wersji programu SketchUp możesz blokować osie dla takich narzędzi jak obracanie, kątomierz, rysowanie łuku, koła, prostokąta czy wieloboku.

Łuk i Koło

Nie będzie już problemów ze znalezieniem środka w okręgu lub środka dla łuku. Dodatkową funkcjonalnością jest zmiana ilości segmentów w narysowanych bryłach. Po narysowaniu koła lub łuku zerknij na dolny pasek z podpowiedziami, a dowiesz się jak szybko odjąć lub dodać geometrię dla bryły.


Narzędzie Osie

Mała, ale bardzo użyteczna rzecz. Przy tworzeniu nowej osi układu współrzędnych możesz wybierać, którą z pośród dostępnych chcesz ustawić. Możesz to zrobić używając klawisza Alt (PC)/Command (Mac).


Punkty charakterystyczne

SketchUp będzie rozpoznawał punkty charakterystyczne dla płaszczyzn przekroju nawet wtedy, gdy płaszczyzny są ukryte. Punkty te, będę również widoczne dla programu LayOut, przez co wymiarowanie modelu z płaszczyznami przekroju będzie dużo łatwiejsze.


Odświeżone tekstury

W najnowszej wersji SketchUp, przebudowne zostały materiały w bibliotece, dodane są nowe tekstury i całkowicie nowe kategorie. Naciśnij „B” i rozbudź wyobraźnię.


Warstwy w LayOut

Usprawnione zostało prawie wszystko, co związane jest z warstwami w LayOut. Niezależnie, czy grupujesz obiekty całej warstwy czy rysujesz obiekty na warstwach udostępnionych, nowe warstwy LayOut są po prostu lepsze:

    grupy wielowarstwowe – jednostki znajdujące się na różnych warstwach można teraz zgrupować razem
    utrzymanie warstw na swoim miejscu podczas kopiowania i wklejania – występuje przypisanie pierwotnych warstw do danego podmiotu
    możliwość przenoszenia podmiotów między warstwami  za pomocą kliknięcia „Przenieś do” / „Move to”
    podświetlenie innym kolorem elementów poszczególnych warstw z rozróżnieniem na udostępniane i nieudostępniane. Pomaga to użytkownikom przy tworzeniu i manipulacji przedmiotami na wspólnej, udostępnionej warstwie.
    widoczność warstw utrzymuje się na nowych stronach- jeśli dana warstwa jest ukryta na stronie bieżącej, to będzie ukryta również na nowo dodanych stronach

Usprawnienia

    Zoptymalizowany eksport PDF z LayOut: w trakcie eksportu plików PDF możesz kompresować pliki JPG wśród Twoich plików LayOut


    Ulepszenia C API SketchUp: dodane zostało ponad 100 nowych grup i funkcji do SketchUp C API 2016 w celu zapewnienia większych korzyści dla programistów.


    Rozszerzenie bezpieczeństwa i moderacji: w SketchUp 2016 użytkownicy mogą kontrolować, które rozszerzenia chcą załadować do poziomu bezpieczeństwa. Istnieją trzy opcje rozszerzeń do wyboru i dostępne są  w panelu Rozszerzenia w oknie Preferencje.


    Wysoka rozdzielczość ikon paska narzędzi, kursorów, grafiki: Wszystkie ikony paska narzędzi SketchUp, LayOut i Style Builder mają o wiele lepszy wygląd i wielkość, w szczególności na ekranach wysokiej rozdzielczości DPI


    Odświeżone powitalne okno dialogowe SketchUp


    Wsparcie dla El Capitan i Windows 10. SketchUp 2016 jest w pełni kompatybilny z Apple El Capitan i Microsoft Windows 10


SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów.

Zakup licencji obejmuje roczną subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro. 

Subskrypcja Trimble zawiera:

  • natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro
  • mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!


Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.

Inteligentne podejście do modelowania 3D


Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii  czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.

Zmień swoje modele w rysunki z LayOut


W każdym projekcie nadchodzi moment, kiedy konieczne jest stworzenie zastawu rysunków, które pokazują Twój model: plany, przekroje, elewacje, perspektywy. LayOut w SketchUp Pro pozwala na dodawanie widoków modelu, wybieranie skali rysunków, dostosowanie  grubości linii, a także dodawanie wymiarów, objaśnień i grafiki. Zmiany w Twoim modelu są automatycznie dokonywane w LayOut. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, eksportuj pliki PDF, obraz oraz pliki CAD.

Dobry i szybki


Istnieje powód, dla którego SketchUp jest  synonimem „przyjaznego  i intuicyjnego” oprogramowania do modelowania: nie poświęcamy użyteczności na rzecz funkcjonalności. Dzięki poręcznym i kontekstowym wskazówkom, panelu instruktora dedykowanemu poczytującym użytkownikom oaz znaczną ilością zasobów internetowych, skorzystanie z pomocy jest zawsze niezmiernie proste. Ponadto, w razie potrzeby, licencja obejmuje rok darmowego wsparcia technicznego.

Eksport i import


SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy.  Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów.  SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.

Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro


Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną,  pobieżną lub jak coś pomiędzy.  Płaszczyzny Przekroju  przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego  ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!

Pod dostatkiem wtyczek i modeli


Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.

Projektuj i analizuj


SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.

Świat kontekstu – dosłownie


W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.Brak komentarzy klienta.