Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Opinie o dtpsoftware.pl w Okazje.info

Wspieramy


Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta

PayPalPlatforma ratalna - zakupy na raty
przez internet bez wychodzenia z domu Patnoci obsuguje Transferuj.pl

Your world of PrestaShop modules, PrestaShop Themes and PrestaShop Templates by PrestaLive.

Uaktualnienie na rok Kaspersky Anti Virus 2012/13 3 User ENG

Uaktualnienie na rok Kaspersky Anti Virus 2012/13 3 User ENG

Program w wersji 2012 angielskiej umożliwiający aktualizację do 2013

12 miesięcy 3 PC.

Kaspersky Anti-Virus 2013 działa w tle i chroni komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, końmi trojańskimi, rootkitami i innymi zagrożeniami, nie wpływając znacząco na jego wydajność. 

Więcej szczegółów

80,49 zł netto
99,00 zł brutto


Chroni przed wszystkimi wirusami

Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z działającymi na komputerze zaawansowanymi rozwiązaniami zabezpieczeń sprawia, że program Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w stanie zapewnić niezbędną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami.

Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia

Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą przynieść jakąkolwiek szkodę.

Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje

W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy

Cyberprzestępcy i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Anti-Virus 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń - dodatkowo analizuje on i kontroluje działania oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

Automatyczne pobieranie i instalacja - oszczędność czasu i wysiłku

Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.

Kompatybilność z systemem Windows 8

Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8, a dzięki integracji z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa opracowanymi przez ekspertów z firmy Microsoft ochrona jest jeszcze bardziej szczegółowa. Dodatkowo, narzędzie Kaspersky Now pozwala na monitorowanie stanu bezpieczeństwa komputera i uruchamianie najważniejszych funkcji ochrony bezpośrednio w nowym interfejsie systemu Windows 8 - Modern UI.

Wymagania:

  • Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym (w zależności od rozmiaru antywirusowej bazy danych)
  • Napęd CD/DVD do instalacji programu z płyty
  • Mysz komputerowa
  • Połączenie z Internetem do aktywacji produktu
  • Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy
  • Microsoft Windows Installer 3.0 lub nowszyBrak komentarzy klienta.