ABBYY FineReader Pro for Mac ESD
ABBYY FineReader Pro for Mac ESD

ABBYY FineReader Pro for Mac ESD

446,34 zł netto
549,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Korzystając z ABBYY FineReader Pro for Mac z łatwością przekształcisz dokumenty papierowe, cyfrowe zdjęcia tekstu i pliki PDF do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie. Bez potrzeby ręcznego przepisywania i formatowania. Oszczędzisz czas, a sobie oszczędzisz wysiłku i problemów, ponieważ możesz edytować, przeszukiwać, udostępniać, archiwizować i kopiować informacje z dokumentów, ponownie je wykorzystując lub przytaczając.

FineReader Pro łączy w sobie funkcje rozpoznawania znaków o niezrównanej jakości i dokładnej rekonstrukcji formatowania dokumentu, jak również najszerszą z dostępnych na rynku gamę obsługiwanych języków oraz intuicyjny interfejs.

Najnowocześniejsza technologia rozpoznawania znaków

Najwyższa jakość rozpoznawania tekstu i dokładność odwzorowywania układu spośród dostępnych na urządzenia z systemem Mac OS X 
Kluczowe znaczenie dla osiągnięcia maksymalnej produktywności ma precyzja rozpoznawania tekstu i odwzorowywania układu. Tymczasem FineReader Pro cechuje się obecnie najwyższą w swojej branży dokładnością, która sięga 99,8%, wg wewnętrznych testów firmy ABBYY. Oznacza to, że program generuje umożliwiające edycję cyfrowe kopie dokumentów, które pod względem tekstu i układu dokładnie odpowiadają oryginałom. Są natychmiast gotowe do wykorzystania, aktualizacji lub udostępniania, nie wymagając ręcznego przepisywania lub korekty.

Precyzyjne odwzorowanie złożonej struktury i formatowania dokumentów 
Mechanizm adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (ADRT®) firmy ABBYY umożliwia dokładną rekonstrukcję struktury i formatowania w wielostronicowych dokumentach, w tym wielkości i stylów czcionki, tabel i wykresów, kolumn, nagłówków i stopek, przypisów, spisów treści, numerów stron itd. Wynik? Przekształcone dokumenty wyglądają jak oryginał, z zachowaniem rodzimych atrybutów formatowania, dzięki czemu łatwo w nich dokonywać zmian i aktualizacji!

Rozpoznawanie największej w świecie liczby języków na komputerach typu Mac 
Jedyne narzędzie OCR, które rozpoznaje tekst w ponad 180 językach — wliczając w to języki europejskie i azjatyckie, hebrajski i arabski, a także dowolne ich kombinacje.

Łatwe przekształcanie plików PDF

Tworzenie przeszukiwalnych plików PDF na potrzeby archiwizacji 
Przekształcenie papierowych dokumentów do postaci przeszukiwalnych, skompresowanych plików PDF na potrzeby archiwizacji wymaga zaledwie kilku kliknięć. Zawarte w plikach informacje można z łatwością wydobywać dzięki funkcji wyszukiwania słów kluczowych, a kompresja pozwala ograniczyć zajmowaną przestrzeń dyskową. Pliki można również zapisywać w formacie PDF/A, który został stworzony na potrzeby archiwizacji długoterminowej.

Inne najważniejsze funkcje związane z przekształcaniem plików PDF 
FineReader Pro pozwala określać dodatkowe właściwości dokumentu, tworzyć pliki PDF ze znacznikami, które są zoptymalizowane pod kątem wykorzystywania w urządzeniach przenośnych i służących do odczytywania zawartości ekranu, a także tworzyć plany plików PDF umożliwiające szybką nawigację po dokumencie.

Łatwe przekształcanie zdjęć

Automatyczna korekcja cyfrowych zdjęć dokumentów 
FineReader pozwala uniknąć ograniczeń, jakie wiążą się z korzystaniem z tradycyjnego skanera, umożliwiając skanowanie dokumentów za pomocą aparatu cyfrowego a nawet smartfona! Wystarczy zrobić zdjęcie dokumentu przeznaczonego do rozpoznania. W celu skorygowania zniekształceń obrazu, FineReader stosuje zaawansowane funkcje wstępnego przetwarzania, a następnie rozpoznaje i przekształca dokument na plik w wybranym formacie!

Przekształcanie ważnych dokumentów do postaci cyfrowej i ich udostępnianie

FineReader pozwala szybko i łatwo przekształcać dokumenty do postaci cyfrowej oraz robić kilka ich kopii — a do tego oferuje przydatne funkcje przetwarzania obrazu, dzięki którym można poprawić wizualną jakość oryginalnych dokumentów. Jeśli więc zachodzi potrzeba udostępnienia treści cennego dokumentu papierowego, wystarczy go zeskanować i wydrukować dowolną liczbę kopii, usunąwszy wcześniej szumy i inne usterki. Można też utworzyć plik PDF przeznaczony do wysłania pocztą elektroniczną lub udostępnienia w chmurze!

Tworzenie e-booków do czytania w podróży!

Książki i wydrukowane dokumenty można przekształcać do postaci w pełni sformatowanych plików elektronicznych, które zoptymalizowane są pod kątem przeglądania na urządzeniach przenośnych obsługujących popularne formaty FB2 i EPUB.

Narzędzia profesjonalne

Zaawansowane funkcje OCR na potrzeby zadań o dużej złożoności 
FineReader Pro oferuje różnorodne zaawansowane funkcje, które umożliwiają sprawowanie pełnej kontroli nad procesem rozpoznawania i jego wynikami. Należą do nich: zarządzanie stronami dokumentu, kontrolowanie stosunku wielkości do jakości, wybór trybu eksportu i odwzorowywania układu, edycja złożonych tabel (w tym możliwość zarządzania językami tekstu, jego orientacją i obrazami w komórkach tabeli) itd. Każdą z funkcji można precyzyjnie dostosować do swoich potrzeb.

Wymagania systemowe

  • System operacyjny Mac OS X 10.7 lub nowszy

Dostępne języki Interface użytkownika:

  • uproszczony chiński, chiński tradycyjny, duński, holenderski, język angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, brazylijski, rosyjski, hiszpański

Sprzęt

  • Komputer Mac z procesorem Intel
  • Miejsce na dysku: 1,5 GB na potrzeby typowej instalacji programu oraz 1 GB na potrzeby jego pracy

Inne wyposażenie

  • Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące
  • Skanery, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty i smartfony obsługiwane przez program Pobieranie obrazów

5 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: