ABBYY FineReader 15 Corporate (pojedynczy użytkownik) licencja wieczysta
ABBYY FineReader 15 Corporate (pojedynczy użytkownik) licencja wieczysta

ABBYY FineReader 15 Corporate (pojedynczy użytkownik) subskrypcja 1 rok

657,72 zł netto
809,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

ABBYY - FineReader 15 Corporate


ABBYY FineReader 15 to uniwersalne narzędzie PDF, które umożliwia pracownikom przetwarzającym informacje wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.


Program redukuje ograniczenia powodowane przez niedostępne, nieprzeszukiwalne dokumenty i informacje; obiegi dokumentów obejmujące wersje papierowe i cyfrowe; zadania wymagające korzystania z wielu programów. Dzięki temu pracownicy przetwarzający informacje mogą skupić się na swoich obszarach specjalizacji, zamiast tracić czas na zawiłościach zadań administracyjnych.

Optymalizuj przetwarzanie dokumentów

Digitalizuj, odzyskuj, edytuj, zabezpieczaj, udostępniaj i współpracuj przy dowolnego rodzaju dokumentach w jednym procesie.

W pełni wykorzystaj dokumenty PDF

Edytuj cyfrowe i zeskanowane dokumenty PDF z niespotykaną łatwością: poprawiaj całe zdania i akapity, a nawet zmieniaj układ dokumentu.

Digitalizuj obieg dokumentów

Włącz papierowe dokumenty do cyfrowego środowiska pracy dzięki opartej na sztucznej inteligencji technologii OCR. Ułatw sobie codzienną pracę.

Co sprawia, że oprogramowanie FineReader jest wyjątkowe?

Natychmiastowe rozpoznawanie w tle umożliwia bezpośrednią pracę z nieprzeszukiwalnymi dokumentami PDF

Niezwykle wydajne porównywanie dokumentów z funkcją porównywania dokumentów w różnych formatach plików, w tym nieprzeszukiwalnych skanów

Duża liczba języków rozpoznawania, w tym inteligentne wykrywanie języka dokumentu i obsługa dokumentów wielojęzycznych

Lider w branży OCR dzięki wyjątkowej jakości przetwarzania OCR


FUNKCJONALNOŚĆ

Główne funkcje programu w wersji Corporate pozwalają na znacznie więcej kiedykolwiek wcześniej.

Edytuj i pracuj z dowolnym dokumentem PDF, o genezie cyfrowej lub digitalizowanym, w równie wydajny sposób.

Uzyskaj dostęp do tekstów, tabel, całego układu dokumentu PDF. Edytuj je bez dodatkowych etapów konwersji.

Współpracuj przy dokumentach PDF i zatwierdzaj je. Dziel się pomysłami, poznawaj opinie zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Używaj narzędzi do dyskusji i podejmuj decyzje bezpośrednio w dokumentach PDF, zaznaczając fragmenty, komentując i rysując w dokumencie.

Zabezpieczaj i podpisuj dokumenty PDF. Zwiększ bezpieczeństwo podczas udostępniania i przechowywania dokumentów PDF. Stosuj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj dane wrażliwe, usuwaj dane ukryte i zarządzaj dostępem do dokumentów PDF.

Porównuj dokumenty w różnych formatach (tylko wersja FineReader Corporate). Szybko identyfikuj różnice między dwiema wersjami dokumentu, nawet jeśli jeden z nich lub obydwa to nieprzeszukiwalne skany. Eksportuj zmiany w przejrzysty sposób w formie komentarzy w dokumencie PDF lub śledzenia zmian w dokumencie Word, aby udostępniać dokumenty lub współpracować przy nich z innymi osobami.

Twórz i konwertuj dokumenty PDF. Konwertuj dokumenty w dowolnych formatach plików lub papierowe na przeszukiwalne dokumenty PDF zgodne ze specyfikacją ISO, albo konwertuj dokumenty PDF do formatów Microsoft® Word i Excel® w celu umożliwienia zaawansowanej edycji.

Digitalizuj dokumenty i skany za pomocą OCR. Digitalizuj dokumenty papierowe i umożliwiaj przeszukiwanie zeskanowanych dokumentów w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego odzyskiwania albo natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Wykorzystaj opartą na sztucznej inteligencji, wiodącą na rynku technologię OCR firmy ABBYY w cyfrowym środowisku pracy.

Automatyzuj procedury dygitalizacji i konwersji (tylko wersja FineReader Corporate). Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji, aby usprawnić powtarzające się rozpoznawanie tekstu (OCR) lub konwertować wiele dokumentów na przeszukiwalne dokumenty PDF i PDF/A lub do edytowalnych formatów, takich jak Microsoft Word, Excel i innych.

Pracuj bezproblemowo, korzystając z uniwersalnego narzędzia PDF. Korzystaj z prostego i nieskomplikowanego interfejsu użytkownika oraz wysokiej jakości wyników. Zwiększ wydajność codziennej pracy, redukując liczbę używanych aplikacji i eliminując konieczność wykonywania tej samej pracy dwukrotnie.


Edytuj wszystkie dokumenty PDF

NOWOŚĆ! Dzięki oprogramowaniu FineReader 15 edycja dowolnego rodzaju dokumentów PDF, w tym dokumentów zeskanowanych, stała się niemal tak samo łatwa, jak w edytorze tekstu. Możesz edytować całe akapity, zmieniać formatowanie tekstu, edytować komórki tabel, a nawet zmieniać rozmieszczenie całego układu dokumentu.

- Edytowanie tekstu w obrębie akapitów

Niezależnie od tego, czy chodzi o cyfrowy, czy o zeskanowany plik PDF, tekst można edytować w obrębie całego akapitu, korzystając przy tym z automatycznego dostosowywania układu i powielania formatowania

- Modyfikowanie formatu tekstu

Dla całego akapitu lub dla fragmentów tekstu można zmienić format, w tym czcionkę, jej wielkość, kolor, odstępy między znakami, wyrównanie itp.

- Edytowanie układu strony

Użytkownik może dodawać lub usuwać bloki tekstu i obrazy oraz zmieniać ich położenie

- Edytowanie komórek tabel

Zawartość komórek tabel można edytować pojedynczo, bez wpływu na pozostałe części tabeli

- Szybsze otwieranie plików PDF

1,5 x szybsza przeglądarka plików PDF


NOWOŚĆ! Eksportuj porównania dokumentów (tylko wersja Corporate). Poza eksportem różnic między dwiema wersjami dokumentu w formie komentarzy w pliku PDF, teraz możesz także eksportować wyniki do dokumentu programu Word ze śledzeniem zmian. Pozwala to łatwo akceptować lub odrzucać zmiany i finalizować dokumenty.

Konwertuj dokumenty z wyższą dokładnością.

NOWOŚĆ! Technologia OCR po raz kolejny przesuwa granice dokładności rozpoznawania w przypadku języków chińskiego, japońskiego i koreańskiego, a także zachowania układu tekstu i konwersji PDF.

POJEDYNCZY UŻYTKOWNIK – licencja dedykowana użytkownikom prywatnym i małym firmom. Umożliwia zainstalowanie i pracę z programem na jednym komputerze.


3 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii: