Adobe Acrobat Pro DC v.2017 Student and Teacher Edition ENG BOX WIN
Adobe Acrobat Pro DC v.2017 Student and Teacher Edition ENG BOX WIN

Adobe Acrobat Pro DC v.2017 Student and Teacher Edition ENG BOX WIN

319,66 zł netto
393,18 zł brutto

 • Kod producenta: 65281111
 • Platforma: Windows
 • Licencja: Student and Teacher
 • Forma: wersja pudełkowa
 • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

 


 

Adobe Acrobat Pro DC 2017

Student and Teacher Edition ENG BOX WIN

 


Program Acrobat DC to całościowo przeprojektowana wersja najlepszego na świecie rozwiązania do pracy z plikami PDF na komputerach. Oferta obejmuje też aplikację do wypełniania, podpisywania i udostępniania plików PDF na dowolnym urządzeniu przenośnym. Dzięki usłudze Document Cloud można tworzyć, eksportować, edytować oraz śledzić pliki PDF w dowolnej przeglądarce, a także zachować dostęp do ostatnio używanych plików na wszystkich urządzeniach.

Każdy plik można edytować w dowolnej chwili.
Już nie trzeba tracić czasu na budowanie nowych dokumentów od podstaw. Dane początkowe mogą pochodzić z istniejących dokumentów papierowych i plików PDF. Można zmienić plik PDF lub wyeksportować go do jednego z formatów pakietu Microsoft Office. Odpowiednie narzędzia działają na komputerze, w przeglądarce oraz na urządzeniu przenośnym.

Piękny interfejs dotykowy.

W pełni przenośna, obsługująca dotyk aplikacja udostępnia zaawansowany interfejs inteligentnie podsuwający przydatne narzędzia. Po zapoznaniu się z programem Acrobat DC inne rozwiązania będą wyglądać na komicznie przestarzałe.

Biuro równie mobilne jak ty.

Program Acrobat DC wraz z usługą Document Cloud udostępnia komplet narzędzi do konwertowania, redagowania i podpisywania plików PDF. Zapewnia przy tym dowolny poziom mobilności. Dokument wstępnie opracowany w biurze można poprawić w czasie przejazdu, a wysłać do zatwierdzenia już z domu. Transfery odbywają się płynnie, bez odrywania użytkownika od zadania.

Podpisy cyfrowe - do każdych zastosowań.

Program Acrobat DC zapewnia obsługę podpisów cyfrowych na ponad miliardzie urządzeń na całym świecie. Umożliwia to składanie ważnych podpisów na dokumentach przez wykonanie gestów palcem na urządzeniach obsługujących dotyk lub kliknięcie w przeglądarce. Acrobat DC to nie tylko aplikacja do obsługi podpisów. Program ułatwia też wysyłanie, śledzenie i przechowywanie podpisanych dokumentów.

Osoby uprawnione

Uprawnione są tylko osoby studiujące w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu studiujące na uczelni wyższej, zdefiniowanej jako akredytowana publiczna lub prywatna uczelnia wyższa lub uniwersytet. Musi ona przyznawać stopnie naukowe wymagające co najmniej dwóch (2) lat studiowania w pełnym wymiarze godzin. Kwalifikują się również uczniowie uczęszczający do akredytowanej publicznej lub prywatnej szkoły średniej zapewniającej naukę w pełnym wymiarze godzin.

Dowód uprawnienia

Dokumenty z datą z ostatnich sześciu miesięcy są uznawane za obowiązujące w celu potwierdzenia kwalifikacji.

Uczniowie/studenci

Uczniowie/studenci muszą dostarczyć zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły/przyjęciu na studia, zawierające imię i nazwisko, nazwę instytucji i bieżącą datę lub semestr.

Przykłady zaświadczenia o uczęszczaniu do szkoły/przyjęciu na studia:

 • Legitymacja szkolna/studencka
 • Świadectwo szkolne z podaną nazwą szkoły
 • Indeks
 • Rachunek lub zaświadczenie o dokonaniu opłaty za szkołę/studia
 • Inny dokument edukacyjny zawierający imię i nazwisko, nazwę instytucji i bieżącą datę lub semestr

Nauczyciele i pracownicy

Ważny dowód zawierający imię i nazwisko, datę i nazwę instytucji edukacyjnej lub oficjalny dokument, taki jak poniższe:

 • Odcinek pensji
 • List na papierze firmowym od sekretarza instytucji edukacyjnej potwierdzający bieżące zatrudnienie

Uwaga:

Wykreśl wszelkie poufne dane, takie jak wysokość pensji, stopnie lub numery ubezpieczenia społecznego.

Uczniowie pobierający lekcje w domu i ich nauczyciele

 • Kopia listu intencyjnego do nauczania w domu z datą
 • Ważny numer członkostwa w organizacji nauczania domowego (np. Organizacja na rzecz nauczania domowego, ang. Home School Legal Defense Association)
 • Zaświadczenie o zapłacie za bieżący semestr/rok nauczania z datą

Ograniczenia w użytkowaniu

Możesz zakupić tylko jedną licencję produktu Adobe w wersji dla uczniów i nauczycieli dla danej platformy na rok. Produkty Adobe w wersji dla uczniów i nauczycieli mogą być używane tylko na komputerach prywatnych i nie mogą być przedmiotem odsprzedaży.


 


65281111
47 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: