After Effects CS6 ENG Mac upg z CS 5.5
After Effects CS6 ENG Mac upg z CS 5.5

After Effects CS6 ENG Mac upg z CS 5.5

1 096,75 zł netto
1 349,00 zł brutto

  • Platforma: Mac
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

After Effects CS6


 

Najważniejsze funkcje

Nowatorskie narzędzia do tworzenia kompozycji i animacji. Aby efektownie zaprezentować informacje, można używać animacji, obrazów, grafiki, tekstu i dźwięków w przestrzeni 2D lub 3D. Każdy element można animować w szerokim zakresie.

Wydajność technologii 64-bitowej. Oprogramowanie pozwala na sprawną pracę z projektami w wysokiej rozdzielczości — nawet w przypadku kompozycji HD, 2K i 4K z 32 bitami na kanał koloru. Dostęp do całej systemowej pamięci RAM umożliwia wyświetlanie dłuższych podglądów. Inteligentny bufor dyskowy skraca czas oczekiwania i umożliwia wydajniejszą pracę. 

Globalny bufor wydajności. Niespotykana wydajność znacznie przyspiesza pracę twórczą nawet w przypadku projektów w wysokiej rozdzielczości. Ta pozornie niewidoczna zmiana zwiększa szybkość działania programu After Effects przez pełne wykorzystanie 64-bitowej mocy komputera. 

Niezrównana integracja ze standardowymi w branży aplikacjami firmy Adobe. Obsługa importowania obrazów programu Adobe Photoshop® — zawierających dane wymiany warstw i punktów zbiegu — oraz elementów graficznych programu Adobe Illustrator® — ze skalowaniem do dowolnej rozdzielczości — umożliwia wyjątkowo sprawną pracę. 

Nieograniczone możliwości twórcze. Obrazy ruchome i nieruchome można modyfikować przy użyciu setek efektów, takich jak stabilizacja zniekształceń. Opcja łączenia efektów pozwala uzyskać rezultaty znane z hollywoodzkich produkcji. 

Wymagania systemowe

System Mac OS

  • Wielordzeniowy procesor Intel® obsługujący technologię 64-bitową
  • Mac OS X 10.6.8 lub 10.7
  • 4 GB pamięci RAM
  • 4 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
  • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 900 oraz karta graficzna zgodna ze standardem OpenGL 2.0
  • Stacja dysków DVD-ROM
  • W przypadku funkcji QuickTime wymagane oprogramowanie QuickTime 7.6.6
  • Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:
·nazwa,
·imię i nazwisko,
·adres wraz z kodem pocztowym,
·adres e-mail.


7 innych produktów w tej samej kategorii: