After Effects CS 6 ENG Win
After Effects CS 6 ENG Win

After Effects CS 6 ENG Win

5 527,64 zł netto
6 799,00 zł brutto

  • Platforma: Windows
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

After Effects CS6


 

Najważniejsze funkcje

Nowatorskie narzędzia do tworzenia kompozycji i animacji. Aby efektownie zaprezentować informacje, można używać animacji, obrazów, grafiki, tekstu i dźwięków w przestrzeni 2D lub 3D. Każdy element można animować w szerokim zakresie.

Wydajność technologii 64-bitowej. Oprogramowanie pozwala na sprawną pracę z projektami w wysokiej rozdzielczości — nawet w przypadku kompozycji HD, 2K i 4K z 32 bitami na kanał koloru. Dostęp do całej systemowej pamięci RAM umożliwia wyświetlanie dłuższych podglądów. Inteligentny bufor dyskowy skraca czas oczekiwania i umożliwia wydajniejszą pracę. 

Globalny bufor wydajności. Niespotykana wydajność znacznie przyspiesza pracę twórczą nawet w przypadku projektów w wysokiej rozdzielczości. Ta pozornie niewidoczna zmiana zwiększa szybkość działania programu After Effects przez pełne wykorzystanie 64-bitowej mocy komputera. 

Niezrównana integracja ze standardowymi w branży aplikacjami firmy Adobe. Obsługa importowania obrazów programu Adobe Photoshop® — zawierających dane wymiany warstw i punktów zbiegu — oraz elementów graficznych programu Adobe Illustrator® — ze skalowaniem do dowolnej rozdzielczości — umożliwia wyjątkowo sprawną pracę. 

Nieograniczone możliwości twórcze. Obrazy ruchome i nieruchome można modyfikować przy użyciu setek efektów, takich jak stabilizacja zniekształceń. Opcja łączenia efektów pozwala uzyskać rezultaty znane z hollywoodzkich produkcji. 

Wymagania systemowe

System Windows®

  • Procesor Intel® Core 2 Duo lub  AMD Phenom® II ; wymagana obsługa technologii 64-bitowej
  • Wymagany 64-bitowy system operacyjny: Windows® 7
  • 4 GB pamięci RAM
  • 3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
  • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 900 oraz karta graficzna zgodna ze standardem OpenGL 2.0
  • Stacja dysków DVD-ROM
  • W przypadku funkcji QuickTime wymagane oprogramowanie QuickTime 7.6.6
  • Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

 

UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

 

·nazwa,

 

·imię i nazwisko,

 

·adres wraz z kodem pocztowym,

 

·adres e-mail.

 

 


7 innych produktów w tej samej kategorii: