Resolume USB Dongle
Resolume USB Dongle
Resolume USB Dongle
Resolume USB Dongle

Resolume USB Dongle

360,24 zł netto
443,10 zł brutto
Ilość
Dostępny

Resolume USB Dongle


USB Resolume Dongle pozwala w elastyczny sposób zarządzać licencjami Resolume Avenue 7 i Arena 7.


Klucz sprzętowy jest prosty do skonfigurowania. Wystarczy tylko zarejestrować swoje licencje na kluczu sprzętowym, następnie należy włożyć go do dowolnego komputera i gotowe!

Dzięki takiemu zabiegowi będziesz mógł korzystać z licencji bez użycia internetu. Jest to wygodną opcją dla wszystkich, którzy potrzebują mieć swoje licencje Resolume pod ręką nawet gdy są offline.

Ważne! Po przeniesieniu licencji na USB Resolume nie ma możliwości przeniesienia jej z powrotem ani dla Ciebie, ani dla producenta. Licencja zostaje w wersji przenośnej na USB. 

Klucz ten jest wieloplatformowy, dzięki czemu możesz używać go zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i macOS.


USB typu A i USB-C

USB Resolume Dongle działa zarówno w porcie USB typu A (2.0 lub 3.0) jak i USB-C. Pamiętaj, jednak, by najpierw ściągnąć pomarańczową nasadkę. 

Jeśli potrzebujesz więcej technicznych informacji na temat produktu, zapraszamy na stronę producenta


3 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

1 869,11 zł netto
2 299,00 zł brutto

Medieval 2 w polskiej wersji językowej z polskim podręcznikiem – licencja dla 10 użytkowników

Medieval 2 to wyjątkowy, profesjonalny pakiet poświęcony muzyce dawnej działający jako wtyczka do programu Finale firmy Make Music. Średniowieczna notacja muzyczna jest niezwykle urozmaicona i złożona, a Medieval od lat cieszy się dużym uznaniem kopistów, studentów oraz specjalistów, a także miłośników muzyki dawnej jako doskonałe narzędzie do zapisu muzyki średniowiecznej na komputerze. Medieval 2 oferuje możliwość łatwego tworzenia profesjonalnych transkrypcji muzyki dawnej, od chorału gregoriańskiego po późnośredniowieczne zapisy mieszane, z pięknym renderingiem i zadziwiającą dbałością o szczegóły. Wtyczka wymaga co najmniej Finale 2012.