Resolume USB Dongle
Resolume USB Dongle
Resolume USB Dongle
Resolume USB Dongle

Resolume USB Dongle

360,24 zł netto
443,10 zł brutto
Ilość
Dostępny

Resolume USB Dongle


USB Resolume Dongle pozwala w elastyczny sposób zarządzać licencjami Resolume Avenue 7 i Arena 7.


Klucz sprzętowy jest prosty do skonfigurowania. Wystarczy tylko zarejestrować swoje licencje na kluczu sprzętowym, następnie należy włożyć go do dowolnego komputera i gotowe!

Dzięki takiemu zabiegowi będziesz mógł korzystać z licencji bez użycia internetu. Jest to wygodną opcją dla wszystkich, którzy potrzebują mieć swoje licencje Resolume pod ręką nawet gdy są offline.

Ważne! Po przeniesieniu licencji na USB Resolume nie ma możliwości przeniesienia jej z powrotem ani dla Ciebie, ani dla producenta. Licencja zostaje w wersji przenośnej na USB. 

Klucz ten jest wieloplatformowy, dzięki czemu możesz używać go zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i macOS.


USB typu A i USB-C

USB Resolume Dongle działa zarówno w porcie USB typu A (2.0 lub 3.0) jak i USB-C. Pamiętaj, jednak, by najpierw ściągnąć pomarańczową nasadkę. 

Jeśli potrzebujesz więcej technicznych informacji na temat produktu, zapraszamy na stronę producenta


3 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

608,94 zł netto
749,00 zł brutto

Wersja Sibelius Perpetual (licencja wieczysta wraz z rocznym wsparciem i dostępem do aktualizacji)

Sibelius to jeden z wiodących edytorów nutowych, któremu zaufało wielu najlepszych kompozytorów, wydawców i muzyków. Za pomocą programu Sibelius Ultimate możesz sprawnie tworzyć piękne, profesjonalne partytury, łatwo dzielić się swoimi kompozycjami z każdym kogo zaprosimy do jego odsłuchania lub przeglądania, importować i eksportować za pośrednictwem MusicXML, drukować partytury, eksportować kompozycję jako pliki MP3, MIDI czy dokument PDF.

1 322,40 zł netto
1 626,55 zł brutto
ilość stanowisk 1
platforma Windows, MAC
rodzaj licencji pełna wersja, licencja komercyjna
wersja językowa angielska
nośnik wersja elektroniczna
licencja ważna przez okres bezterminowo
2 438,21 zł netto
2 999,00 zł brutto

Wersja Sibelius Ultimate Perpetual (licencja wieczysta wraz z rocznym wsparciem i dostępem do aktualizacji)

Sibelius to jeden z wiodących edytorów nutowych, któremu zaufało wielu najlepszych kompozytorów, wydawców i muzyków. Za pomocą programu Sibelius Ultimate możesz sprawnie tworzyć piękne, profesjonalne partytury, łatwo dzielić się swoimi kompozycjami z każdym kogo zaprosimy do jego odsłuchania lub przeglądania, importować i eksportować za pośrednictwem MusicXML, drukować partytury, eksportować kompozycję jako pliki MP3, MIDI czy dokument PDF. Dzięki AudioScore Lite można wprowadzać nuty śpiewając lub grając na instrumencie przez mikrofon. Dzięki PhotoScore i NotateMe Lite można zamienić nuty drukowane lub w formatach PDF i JPEG na edytowalne partytury.