SOUND FORGE Pro 13 - BOX
SOUND FORGE Pro 13 - BOX
SOUND FORGE Pro 13 - BOX
SOUND FORGE Pro 13 - BOX

SOUND FORGE Pro 16 (Upgrade z wcześniejszych wersji) - ESD

730,89 zł netto
899,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Legendarne oprogramowanie SOUND FORGE Pro już od ponad 25 lat stanowi wyznacznik wszystkich czynności związanych z profesjonalnym nagrywaniem, edycją i przetwarzaniem plików audio na najwyższym poziomie. Najnowsza wersja 16 nawiązuje do tej tradycji i przekonuje lepszymi udogodnieniami dla użytkownika, większą wydajnością, stabilnością i szybkością w profesjonalnej produkcji audio. Nieustannie ulepszany 64-bitowy silnik audio wykonuje wszystkie zadania od edycji poprzez restaurację i mastering z maksymalną precyzją.

Nagrywanie - Krystalicznie czyste, wielokanałowe nagrywanie dźwięku
Nagrywaj dźwięk na maksymalnie 32 kanałach jednocześnie z częstotliwością próbkowania do 64 bitów/384 kHz. Wielokanałowe nagrywanie klasycznych koncertów, zespołów występujących „na żywo” i innych wymagających projektów w studio i poza nim – SOUND FORGE Pro 16 to Twoje uniwersalne studio nagrań.

Edycja audio - Najwyższa precyzja
SOUND FORGE Pro 16 to nagrywanie, edycja i przetwarzanie plików audio oraz projektowanie dźwięku na najwyższym poziomie. Od dźwięku wideo aż po finalny miks dźwięku wielokanałowego: edytuj z dużą precyzją. Liczne procesory efektów i profesjonalne narzędzia do edycji audio czynią z SOUND FORGE Pro 16 idealną aplikację dla projektantów dźwięku.

Mastering - Znakomita jakość dźwięku
Z nowym programem SOUND FORGE Pro 16 dostarczysz technicznie doskonałe mastery dla CD lub streamingu – dzięki zaawansowanym narzędziom do przetwarzania sygnału i wysokiej klasy efektom opartym na znakomitych algorytmach DSP. Odnawiaj nagrania i usuwaj z łatwością kliknięcia, przebicia i inne zakłócające odgłosy.


Najważniejsze cechy

  • 32-kanałowe nagrywanie, edycja i przetwarzanie dźwięku
  • Technologia 64-bitowa
  • Indywidualnie konfigurowany interfejs: 4 poziomy kolorów, nowy design ikon & dokowanie
  • Nowy silnik VST & obsługa ARA 2
  • Nagrania w rozdzielczości 64 bit/384 kHz
  • Liczne efekty audio i wtyczki
  • Mastering i odnawianie z wtyczkami iZotope: Ozone 8 Elements & RX 7 Elements
  • Peak Meter V2 do pomiaru poziomu
  • Rozciąganie czasu zplane élastique z nowym silnikiem élastiquePro v
Sony

20 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: