ArCADia-3D MAKER 2
ArCADia-3D MAKER 2

ArCADia-3D MAKER 2

435,00 zł netto
535,05 zł brutto
Ilość
Dostępny

ArCADia 3D Maker 2

 

Czym jest program ArCADia-3D MAKER 2?

ArCADia-3D MAKER to moduł zapisujący trójwymiarowy model projektu do pliku, który można otworzyć na każdym komputerze bez instalacji systemu ArCADia BIM. Prezentację można otworzyć za pomocą wbudowanej lub ściągniętej z Internetu bezpłatnej przeglądarki ArCADia-3D VIEWER.

 
 

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

  • Zapis modelu projektu (budynku, instalacji, sieci itd.) z przeglądarką ArCADia-3D VIEWER. Prezentacja jest wówczas dostępna do oglądania po kliknięciu na plik, bez konieczności instalacji jakiegokolwiek programu.
  • Zapis danych modelu projektu (budynku, instalacji, sieci itd.) do pliku .a3d. Prezentacja dostępna jest do oglądania na każdym komputerze, na którym zostanie zainstalowana bezpłatna przeglądarka ArCADia-3D VIEWER.
  • Kamery zdefiniowane w projekcie widoczne są także w ArCADia-3D VIEWER.
  • Zapis projektu 3D do chmury (dyski OneDrive, Google, Dropbox lub inne), automatyczne generowanie adresu URL do podglądu modelu projektu 3D w przeglądarce internetowej.
  • Podgląd modelu 3D projektu ArCADia na urządzeniach mobilnych. Po zapisaniu cyfrowego modelu projektu w chmurze (dyski OneDrive, Dysk Google, Dropbox lub inne) istnieje możliwość udostepnienia podglądu na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet z dowolnym systemem), bez konieczności instalacji w nim jakiejkolwiek dodatkowej aplikacji.

 

Współpraca ArCADia-3D MAKER 2 z programem AutoCAD® firmy Autodesk.


10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: