Art Text - licencja pojedyńcza, ENG, MAC, WIN
Art Text - licencja pojedyńcza, ENG, MAC, WIN

Art Text - licencja pojedyńcza, ENG, MAC, WIN

56,10 zł netto
69,00 zł brutto
Ilość
Dostępny


  

Art Text

 


 

Art Text jest aplikacją dzięki której stworzysz wysokiej jakości grafiki, loga, ikony, elementy stron internetowych i przyciski.

Dzięki wsparciu dla wielu warstw tworzenie skomplikowanych grafik nie jest uciążliwe.

Bez względu na to czy jesteś managerem, czy właścicielem małej firmy - tworząc atrakcyjny tekst do swoich reklam, broszur, papieru firmowego, biuletynów - przyznasz, że Art Text jest potężnym narzędziem, dzięki któremu efekty Twojej pracy zaimponują innym.

Ponad 360 w pełni konfigurowalnych, gotowych do użycia szablonów i 100 stylów umożliwia szybkie rozpoczęcie tworzenia elektryzujących dokumentów z ikonami, logo i przyciskami. Wystarczy otworzyć program, wybrać szablon oraz styl i zanurzyć się w świecie designu.

Art Text został wyposażony w 600 ikon wektorowych i kształtów, aby dostarczyć Ci wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia ciekawych logo, ikon i przycisków. Za pomocą kształtu i warstw wielokrotnych, można wytwarzać skomplikowane wzory dla stron internetowych, albo jako część interfejsu programu.
Oprócz tych zawartych, można tworzyć własne kształty i ikony od podstaw lub modyfikować je za pomocą wbudowanego edytora grafiki wektorowej.

Wymagania:
Mac OS X 10.6.8 lub nowszy - kompatybilny z Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Art Text jest również dostępny w wersji dla systemu Windows 8 - zapytaj o dostępność,
Procesor marki Intel

Dostępny w języku: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i japońskim.

 10 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: