Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2020 Subskrypcja
Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2020 Subskrypcja

Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2020 Subskrypcja

2 752,85 zł netto
3 386,00 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
  • 3 Lata
Ilość
Dostępny


Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2020 Desktop

Subscription BasicPakiet AutoCAD Revit LT Suite obejmuje narzędzia 3D BIM programu Revit LT oraz narzędzia do kreślenia 2D programu AutoCAD LT  w jednym zestawie.

Oprogramowanie AutoCAD Revit LT Suite 2020 i Revit LT to najnowsza wersja tego przystępnego cenowo i popularnego oprogramowania BIM (modelowanie informacji o budynku).

Kupując pakiet Revit LT, uzyskasz dostęp do zestawu narzędzi podobnego do tego w pełnej wersji oprogramowania Revit. Revit LT zapewnia niezwykle wydajną platformę oprogramowania dla branży budowlanej w bardzo przystępnych cenach, otwierając dostęp do BIM znacznie szerszej grupie użytkowników.

Użytkownicy programu Revit LT będą mogli aktywnie uczestniczyć w znacznie większych projektach zorientowanych na BIM, w znacznie niższej cenie, jednocześnie odnosząc korzyści związane z wydajnością dla projektów innych niż BIM.

Obejmuje to możliwość generowania wizualizacji 3D, renderowania fotorealistycznych obrazów za pomocą usług chmurowych Autodesk 360, szybkiego i łatwego tworzenia wysokiej jakości dokumentacji i rysunków (w tym widoków izometrycznych) oraz automatycznego generowania utworzonych zestawień w celu przeglądu kosztów i szybszego szacowania kosztów budowy.

Revit LT a Revit LT Suite

Rozumiemy, że nie wszyscy użytkownicy będą gotowi całkowicie przerzucić się na platformę Revit i że wiele z nich nadal będzie posiadało starsze dane lub może po prostu będzie chciało używać AutoCAD LT do prostych projektów i dokumentacji 2D. Znaczącą korzyścią z zakupu pakietu jest niski koszt programu Revit LT razem z AutoCAD LT w tym samym pakiecie, co jest najtańszym sposobem uzyskania dostępu do tych obu platform oprogramowania w porównaniu do subskrybowania każdego z tych produktów indywidualnie.

Posiadacze AutoCAD LT maksymalnie wykorzystujący funkcje pakietu Revit LT będą mogli odkryć nowe możliwości biznesowe związane z technologią BIM, mogąc w dalszym ciągu korzystać w pełni z funkcji AutoCAD LT dla swoich obecnych i stałych klientów. To naturalnie zmniejsza ryzyko związane z adopcją BIM i pozwala firmom na eksplorację rynku BIM we własnym tempie.

Jak zakupić pakiet Revit LT?

Koszty licencji Revit będą się różnić w zależności od długości okresu ważności licencji i są bardzo przystępne dzięki modelowi licencjonowania Autodesk opartemu na subskrypcji. Subskrypcja może być zakupiona na okres miesięczny, roczny lub trzyletni, przy czym najbardziej korzystna cenowo jest opcja 3-letnia.


5 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: