copy of Avast Premier
copy of Avast Premier
copy of Avast Premier

Avast Business Antivirus Licencja Edukacyjna

48,76 zł netto
59,97 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
  • 2 Lata
  • 3 Lata
Licencja
Stanowiska
Ilość
Dostępny

Wymagania, jakie biznes stawia programom antywirusowym, są znacznie wyższe niż w przypadku użytkowników prywatnych. W grę wchodzi bowiem ochrona danych osobowych oraz pomysły i projekty, które może przechwycić konkurencja.

Avast Business AV jest rozwiązaniem dedykowanym osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą oraz niewielkim firmom.

Jego atutem jest połączenie małego zapotrzebowania na zasoby ze skutecznością pracy i ciekawymi funkcjami, przydatnymi w biznesie. Avast Business AV zapewnia wysoki poziom ochrony, dbając jednocześnie o jej pełny zakres.

W tym antywirusie nie znajdziesz zbędnych narzędzi - z każdego z nich będziesz korzystać. A jest z czego wybierać! Oto krótka lista najbardziej przydatnych funkcji, które pomogą ochronić firmowy komputer:

  • Osłona poczty i www. Podczas pobierania danych na komputer (maili, plików) lub wczytywania stron Avast Business AV sprawdza, czy nie są one zainfekowane. Jeśli tak - zostają zablokowane.
  • Pełny nadzór nad WiFi. W firmach monitorowanie sieci pod kątem zagrożenia i włamań jest bardzo istotne - chroni przed dostaniem się hakerów do komputera. Avast Business AV dba o to, by w WiFi nie było żadnych luk.
  • Firewall, czyli blokada ataków z zewnątrz. Antywirus Avast zabezpieczy wszystkie wejścia do komputera, ukrywając jego zawartość przed hakerami.
  • Filtr anty-spam. Pomoże uchronić twoją skrzynkę odbiorczą przed zalewem wiadomości - śmieci.
  • Sandbox. Tworzy miejsce, gdzie bez konsekwencji możesz otwierać podejrzane pliki (np. faktury lub załączniki od klientów). Gwarantuje, że nie wyrządzą one szkód w systemie.
  • Dysk ratunkowy, czyli „ostatnia deska ratunku” w przypadku infekcji. Uruchamia on Avast Business AV przed startem systemu, pozwalając mu przeskanować wszystkie pliki i usunąć zagrożenie.

Antywirus Avast Business AV jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na niepotrzebne funkcje, ale muszą mieć sprawdzoną i wydajną ochronę przed zagrożeniami online.

Wymagania systemowe

Nie jesteśmy wymagający. Potrzebujesz tylko komputera z systemem Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista lub XP z dodatkiem SP3.*

W przypadku instalacji na serwerze potrzebny jest system Windows Server 2016, 2012 R2 lub 2008 R2**.

Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM oraz 2 GB wolnego miejsca na dysku.

Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących edycjach systemu Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany w ramach dostępnych na rynku gałęzi obsługi systemu Windows 10, takich jak Current Branch, Current Branch for Business i następujące gałęzie Long-Term Servicing Branch: 1607, 1507, 1703.

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

** Dowolna wersja 32- i 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack oprócz wersji Server Core.


50 Przedmioty

12 innych produktów w tej samej kategorii: