Avast Business Antivirus Pro Plus Licencja Komercyjna
Avast Business Antivirus Pro Plus Licencja Komercyjna
copy of Avast Premier

Avast Business Antivirus Pro Plus Licencja Rządowa Gov

102,40 zł netto
125,95 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
  • 2 Lata
  • 3 Lata
Licencja
Stanowiska
Ilość
Dostępny

Avast Business Pro Plus to najpełniejszy pakiet narzędzi, które zapewnią cyber-bezpieczeństwo w firmie. Dobrane tak, by można je było wykorzystać w każdej branży, staną na straży korespondencji, danych osobowych, innowacyjnych pomysłów i wrażliwych informacji.

Pakiet ten polecany jest firmom, w których kwestie bezpieczeństwa online są na pierwszym miejscu. Doskonale sprawdzi się również tam, gdzie zatrudnia się pracowników zdalnych, a duża część kontaktów odbywa się online.

Avast Business Pro Plus ma wszystkie funkcje, które są niezbędne dla ochrony firmy przed hakerami. Znaleźć w nim można również nowości, takie jak np. ochrona kamery (zapobiega przejęciu jej przez osoby trzecie i podglądaniu użytkownika).

Do najważniejszych funkcji należy m.in.:

Ochrona serwerów poczty (Exchange) i e-maili. To narzędzie, które pomaga m.in. zapobiegać infekcjom systemu przez maila (phishing) i zawirusowane załączniki. Jest także filtr zatrzymujący wiadomości-śmieci.

Ochrona przed wirusami z Internetu. Podczas przeglądania stron www można trafić na fałszywą witrynę lub taką, która jest zainfekowana (i zaraża dalej). Avast Business Pro Plus ochroni przed takimi sytuacjami, a dodatkowo sprawdzi, czy wtyczki i dodatki do przeglądarki nie są szkodliwe dla systemu.

Ochrona prywatności na najwyższym poziomie. To nie tylko osłona plików (monitorowanie czy któryś z nich nie zachowuje się podejrzanie), ale również bezpieczne połączenie przez VPN i menedżer haseł (zakodowany plik, w którym bezpiecznie przechowuje się hasła). Dodatkowo Avast Business Pro Plus chroni infrastrukturę SharePoint (czyli wszystkie aplikacje które na niej pracują) i zapewnia trwałe usuwanie ważnych plików, dzięki niszczarce danych.

Dodatkowym atutem jest konsola, umożliwiająca zdalne sterowanie ochroną w całej firmie. Już nie trzeba się logować na każdym komputerze. Z poziomu administratora można w jednym miejscu sprawdzić co się dzieje w sieci i szybko zareagować w razie potrzeby.

Wymagania systemowe

Nie jesteśmy wymagający. Potrzebujesz tylko komputera z systemem Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista lub XP z dodatkiem SP3.*

W przypadku instalacji na serwerze potrzebny jest system Windows Server 2016, 2012 R2 lub 2008 R2**.

Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM oraz 2 GB wolnego miejsca na dysku.

Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących edycjach systemu Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany w ramach dostępnych na rynku gałęzi obsługi systemu Windows 10, takich jak Current Branch, Current Branch for Business i następujące gałęzie Long-Term Servicing Branch: 1607, 1507, 1703.

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

** Dowolna wersja 32- i 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack oprócz wersji Server Core.


50 Przedmioty

12 innych produktów w tej samej kategorii: