AVG Internet Security 2016 PL 3 PC 24M
AVG Internet Security 2016 PL 3 PC 24M

AVG Internet Security 2016 PL 3 PC 24M

169,92 zł netto
209,00 zł brutto
Ilość
Dostępny


 
AVG Internet Security 2016
AVG Internet Security - pobierz PDF
 

partner

Jedyny antywirus naprawdę działający w czasie rzeczywistym

 

Każdy dokument lub plik, który pobierasz, każda strona czy link, który klikasz zostaje przeskanowany przez AVG zanim zostanie otwarty. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, AVG zatrzymuje zagrożenia zanim dosięgną Twojego twardego dysku i staną się problemem. Dzięki AVG bezpieczne surfowanie jest możliwe.

System zabezpieczeń, który przyspieszy działanie Twojego komputera

Wiele produktów zabezpieczających potrafi znacząco spowolnić pracę komputera. AVG Internet Security 2013 działa wprost przeciwnie, przyspieszając pobieranie plików multimedialnych. Szybszy rozruch systemu oraz obsługa animacji Flash i filmów HD oznacza, że będziesz mógł korzystać z serwisów typu YouTube szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Powstrzymaj hakerów i zapobiegaj kradzieży tożsamości

AVG Internet Security to więcej niż antywirus. Chroni także Twoje zakupy i bankowość internetową, zapobiegając kradzieży poufnych danych. Zapora AVG blokuje ataki pochodzące zarówno z zewnątrz, jak i z tej samej sieci, a składnik Identity Protection chroni prywatne dane, które przesyłasz za pośrednictwem internetu.

Wielokrotnie nagradzany antywirus, który po prostu działa

Antywirus, który automatycznie aktualizuje się, by chronić Cię przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami. Ponieważ hakerzy wciąż opracowują nowe techniki ataków, laboratoria AVG stale analizują zawartość internetu, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Graj i przeglądaj internet bez irytujących powiadomień

Oddaj się cyfrowej rozrywce bez żadnych zmartwień. Skany przeprowadzane są gdy przebywasz z dala od komputera, a ochrona pracuje w tle, gdy uruchomiona jest gra lub inna aplikacja pełnoekranowa.

Komunikacja bez spamu, robaków internetowych i oszustw

Powstrzymaj spam, oraz ochroń swoją skrzynkę odbiorczą przed phishingiem i ukrytymi wirusami zawartymi w wiadomościach. AVG zapewni Ci bezpieczeństwo również podczas wymiany plików poprzez popularne komunikatory, takie jak MSN i Yahoo.

Bezpiecznie przeglądaj sieć

Chcesz surfować po internecie i wyszukiwać informacje, lecz nie chcesz trafić na żadną zainfekowaną stronę. AVG pomoże Ci w tym, alarmując o wszelkich niebezpieczeństwach i trzymając je z dala od Ciebie.

Sprawdź jaki produkt spełnia Twoje wymagania

 
AVG%20cennik-2.jpg


 

Minimalne wymagania systemowe

 

Procesor Intel Pentium 1,5 GHz lub szybszy
Pamięć 512 MB pamięci RAM
Wolne miejsce na dysku twardym (na potrzeby instalacji) 1000 MB

 

Zalecane wymagania systemowe

Procesor Intel Pentium 1,8 GHz lub szybszy
Pamięć 512 MB pamięci RAM
Wolne miejsce na dysku twardym (na potrzeby instalacji)


5 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: