Baza tekstur - tom 1
Baza tekstur - tom 1

Baza tekstur - tom 1

120,00 zł netto
147,60 zł brutto
Ilość
Dostępny

 

 Klienci, posiadający starsze wersje programów mogą zakupić bazę w bardzo korzystnej cenie. Zachęcamy do przyjrzenia się zaletom posiadania aktywnego pakietu serwisowego, który daje Państwu bezpłatny dostęp nie tylko do najnowszych baz standardowo instalowanych w nowych wersjach programów, ale również do wszystkich aktualizacji oprogramowania oraz do bezpłatnego wsparcia technicznego.

Nowa baza materiałów „Kolekcja tekstur tom 1” jest podzielona na sześć kategorii: beton, cegła, drewno, kamień, metale oraz inne okładziny. Kolekcja zawiera ok. 680 tekstur w bardzo dobrej rozdzielczości. Większość z nich występuje również w dużych rozmiarach (przynajmniej jeden z boków tekstury ma aż metr długości/szerokości). Część materiałów jest udostępniona w trzech różnych formatach, dzięki czemu tą samą teksturę można swobodnie nałożyć zarówno na małe powierzchnie, takie jak cokoły, jak i na całe ściany w projektowanym pomieszczeniu.

Przykładowe tekstury


Baza „Kolekcja tekstur tom 1” jest kompatybilna z programami do projektowania wnętrz: CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie i jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich naszych klientów posiadających aktywny pakiet serwisowy. Od momentu jej publikacji dołączana jest również do nowo zakupionych programów.


10 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: