BricsCAD Mechanical
BricsCAD Mechanical

BricsCAD Mechanical

7 245,00 zł netto
8 911,35 zł brutto
Ilość
Dostępny

BricsCAD Mechanical

BricsCAD Mechanical to pakiet zawierający BricsCAD Platinum, dający możliwość szybkiego projektowania elementów blaszanych i automatycznego generowania ich rozwinięć.

BricsCAD - projektuj we właściwy sposób

Projektujesz elementy blaszane lub przerabiasz już istniejące? BricsCAD będzie Twoim najlepszym wyborem. Program BricsCAD jest wolny od błędów koncepcyjnych, które nękają systemy modelowania MCAD. Twoje projekty można modyfikować bez obawy, ponieważ łączymy swobodę bezpośredniego modelowania z mocą projektowania opartego na elementach.

Automatyczne generowanie rozwinięć

Model zaprojektowany w module BricsCAD Mechanical może być rozwinięty do płaskiego arkusza blachy jednym kliknięciem myszy. Program naniesie za Ciebie niezbędne oznaczenia i opisy linii gięcia, a także poinformuje o kolizjach uniemożliwiających jego wykonanie. Aby wysłać plik do produkcji wystarczy, że zapiszesz rozwinięcie w formacie .dwg lub .dxf.

Łatwe przebudowywanie

Dzięki oznaczeniom kolorystycznym możesz w łatwy sposób zlokalizować wszystkie zagięcia, naroża oraz podcięcia. W każdej chwili możesz zamienić naroże na zagięcie, co wpłynie na kształt rozwiniętej blachy.

Naroża i podcięcia

BricsCAD Mechanical automatycznie dodaje niezbędne podcięcia. Typ podcięcia może w każdej chwili zostać zmieniony. Dobierz rodzaj podcięcia oraz sposób domknięcia naroża odpowiadający Twoim potrzebom.

Rozwijanie zaawansowanych powierzchni

Twórz zaawansowane kształty blach oparte na krzywych splajn, z którymi inne rozwiązania sobie nie radzą. W każdej chwili kształt może być edytowany, a rozwinięcie zostanie automatycznie zaktualizowane.

 

Narzędzia formowania

Do zaprojektowanego modelu możesz dodać operacje deformujące arkusz blachy. Deformacje takie jak wytłoczenia, mostki, czy otwory wentylacyjne można powielać w szykach, a także modyfikować bezpośrednio, lub przez pasek właściwości.

Biblioteka narzędzi formowania

Biblioteka zawiera w pełni sparametryzowane, najbardziej popularne kształty formowania. Możesz również tworzyć własne kształty, które zapisane zostaną w bibliotece.

 
BricsCAD

5 Przedmioty

5 innych produktów w tej samej kategorii: