Adobe Captivate for Teams ENG Win/Mac
Adobe Captivate for Teams ENG Win/Mac

Adobe Captivate for Teams 2023 ENG Win/Mac

1 684,55 zł netto
2 072,00 zł brutto

  • Kod producenta: 65297407BA01A12
  • Platforma: Windows, Mac
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Adobe Captivate - język angielski


Inteligentne kursy od samego początku

Zrealizuj unikalne formy wirtualnych kursów dzięki tworzeniu responsywnych materiałów eLearningowych bez programowania w Adobe Captivate CC. Transformuj klasyczne komputerowe kursy w najwyższej jakości formy mobilne. Dzięki integracji z Adobe Typekit możesz używać nieskończonej ilości czcionek do tworzenia zachwycających kompozycji przyciągających uwagę na każdej platformie: od przeglądarek internetowych po urządzenia przenośne.

Produktywność do samego końca

Korzystaj z zaawansowanej platformy Adobe Captivate CC do tworzenia treści, która weźmie na siebie cały ciężar budowy responsywnych materiałów eLearningowych. Od symulacji całych aplikacji do wersji demonstracyjnych produktów w wysokich rozdzielczościach HD. Wszystko to przy użyciu jednego narzędzia. Otrzymaj dostęp do aż 75,000 darmowych elementów szablonów wirtualnego nauczania. Uzywaj Adobe Captivate Draft i przechodź gładko od szkicu do produktu finalnego. W prosty sposób zarządzaj swoimi kursami i publikuj je jednym kliknięciem w Adobe Captivate Prime LMS, gdzie masz również dostęp do zaawansowanych statystyk i analiz swoich kursów.


Poznaj Adobe Captivate CC

Inteligentna, szybka nauka

Twórz wszystko przy użyciu tylko jednego narzędzia: od mobilnego nauczania po symulacje aplikacji. Od prezentacji produktów w jakości HD po moduły oceniania i zbierania opinii. Projektuj szablony z narzędziem Adobe Captivate Draft i przekształcaj je w responsywne kursy w mgnieniu oka. Spraw by Twoje materiały nabrały atrakcyjności dzięki bibliotece ponad 75,000 darmowych szablonów.

Nauka w formie mobilnej dzięki responsywności

Twórz platformy mLearningowe na urządzenia mobilne, co zwiększy dostępność Twoich kursów. Rozszerz swoją produktywność wykorzystując nowe płynne elementy i twórz w pełni responsywną zawartość bez potrzeby programowania od początku lub przerabiania istniejących niemobilnych form.

Zaawansowane wirtualne nauczanie

Osiągnij to co sobie wyobrazisz! Pisz swoje skrypty i twórz kompleksowe programy nauczania wirtualnego. Śledź i analizuj efektywność i uzyskaj dostęp do głębokiej analizy swoich kursów przez publikowanie ich w Adobe Captivate Prime LMS.

Zainwestuj w najlepsze oprogramowanie

Zmaksymalizuj produktywność zespołu, zminimalizuj koszta i rozwijaj umiejętności pracowników dzięki wielokrotnie nagradzanemu narzędziu do nauczania firmy Adobe. Dołącz do naszej społeczności i uzyskuj pomoc w każdej chwili. Dzięki Adobe Captivate CC Twoja firma osiągnie sukces, tak jak ponad 80% firm z rankingu największych: Fortune 500.

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie Adobe.


65297407BA01A12
50 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: