XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 Eng Win - elektroniczna
XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 Eng Win - elektroniczna

XVL Studio 3D CAD CE Add-On (CDTS2020) Eng Win - elektroniczna

19 413,16 zł netto
23 878,19 zł brutto
  • Kod producenta: LCXVLCADENT1
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Ilość
Dostępny

Uprość komunikację 3D, korzystając z dodatku 3D CADa

Zacznij od wyjściowego projektu 3D i automatycznie wprowadzaj w nim zmiany przy użyciu dodatku XVL Studio 3D CAD Corel Edition do pakietu CorelDRAW® Technical Suite 2019. To zaawansowane oprogramowanie do opracowywania plików w formacie PDF 3D zapewnia znacznie więcej niż tradycyjną obsługę plików 3D; pozwala użytkownikowi lub całemu zespołowi przekształcać złożone części i podzespoły z formatów 3D CAD do postaci wszechstronnych wizualizacji. W rezultacie możliwe jest zwiększenie zwrotu z inwestycji w posiadane przez firmę narzędzia do obsługi formatu 3D CAD.

Dodatek XVL Studio 3D CAD Corel Edition zawiera istotne funkcje i oferuje korzyści, które nie są dostępne w podstawowej wersji oprogramowania XVL Studio dołączonego do pakietu CorelDRAW Technical Suite 2019.

Wszechstronny

Użytkownik może bardziej efektywnie opracowywać zestawienia materiałowe montażu, demontażu, części zapasowych lub produkcji, korzystając z rozbudowanego zestawu funkcji w dodatku XVL Studio 3D CAD. Możliwe jest też generowanie ilustrowanych instrukcji montażu i konserwacji z wykorzystaniem danych inżynieryjnych 3D lub generowanie szczegółowych instrukcji w postaci animacji procesów, używając pełnego zestawu narzędzi do opracowywania animacji 3D.

Zautomatyzowany

Na bieżąco wprowadzaj zmiany, korzystając z funkcji automatycznego odzwierciedlania w rysunkach zmian w modelach 3D CAD. Zmiany wprowadzone w plikach źródłowych 3D CAD zostaną uwzględnione podczas aktualizowania. Dzięki działającej efektywnie funkcji automatycznego wykrywania i aktualizowania w projektach zostaną zastosowane wszelkie zmiany wprowadzone przez inżynierów.

3D

Opracowuj, udostępniaj i przygotowuj do realizacji wizualizacje 3D w różnych formatach. Twórz fotorealistyczne, cieniowane renderingi w wysokiej rozdzielczości z formatu 3D, a następnie udostępniaj je w preferowanym formacie plików 3D, np.: IGES, STL, U3D, XVL czy VRML, lub publikuj w formacie 3D PDF.

Wymagania systemowe

Do przetwarzania danych podzespołów 3D CAD zalecamy:

  • Microsoft Windows 10, 8.1 lub 7 (wersja 64-bitowa) z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
  • 8 GB pamięci RAM lub więcej
  • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 lub wyższa
  • Połączenie internetowe niezbędne do aktywacji produktu i instalowania aktualizacji oprogramowania

Dodatek XVL Studio Corel Edition (z podstawowym zestawem funkcji) to element pakietu CorelDRAW Technical Suite 2019 i jest wraz z nim instalowany. Dodatek XVL Studio 3D CAD zawiera uzupełniające funkcje przeznaczone do tej zintegrowanej aplikacji.

Uwaga: Do tego dodatku wymagany jest licencjonowany egzemplarz pakietu CorelDRAW Technical Suite 2019.


LCXVLCADENT1
20 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: