• Nowy

CorelDRAW® Graphics Suite 2018 PL WIN BOX

1 703,25 zł netto
2 095,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Godziny szkoleniowych nagrań wideo

Wszechstronny pakiet — całościowe rozwiązanie do komunikacji wizualnej

Firma Corel wprowadziła na rynek pakiet CorelDRAW® Graphics Suite 2018 oferowany w konkurencyjnej cenie kompletny zestaw programów graficznych służący do tworzenia skalowalnych grafik wektorowych, układów stron, edycji zdjęć, przygotowywania grafik internetowych oraz projektowania.

 

Dlaczego warto?

1. Wszechstronność

Rozwiń swoją kreatywność dzięki profesjonalnym aplikacjom i narzędziom dostępnym w pakiecie CorelDRAW® Graphics Suite 2018. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie grafiki, początkującym użytkownikiem, czy entuzjastą projektowania, ten pakiet zapewni Ci wyjątkowe narzędzia do projektowania grafiki, układów stron, ilustracji, trasowania, edycji zdjęć, tworzenia obrazków internetowych, projektów do druku, prac artystycznych, typograficznych i wielu innych. Dzięki zaawansowanym aplikacjom, takim jak CorelDRAW 2018, Corel® PHOTO-PAINT® 2018 i Corel Font Manager™ 2018, a także dodatkowi w postaci programu Corel® AfterShot® 3 HDR, który umożliwia łatwe wprowadzanie korekt i ulepszeń, będziesz dysponować wszystkim, co jest potrzebne, aby przygotowywać zachwycające prace.

 2. Kreatywność

 Realizuj swoje pasje i poznawaj wszechstronne funkcje, dzięki którym wyrazisz swój unikalny styl i zachwycisz odbiorców. Specjalne efekty do projektowania grafiki wektorowej i edycji zdjęć, elastyczne układy stron i narzędzia do indywidualnie opracowywanych harmonii kolorów to niezbędnik umożliwiający uwolnienie potencjału twórczego. Korzystaj z nowego, zaawansowanego trybu rysowania symetrycznego, aby błyskawicznie projektować symetryczne kompozycje — od prostych rysunków po złożone obiekty kalejdoskopowe. Wypróbuj nowe narzędzie Cień blokowy, aby otrzymać jednolite obszary wektorowe, uzyskując proste i przejrzyste efekty 3D w krótszym czasie. Korzystaj z prawdziwej swobody artystycznej i urzeczywistniaj swoje pomysły w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2018.

3. Produktywność

Wyjątkową efektywność projektowania zapewniają dostosowywane skróty klawiaturowe, pozwalające na przyspieszenie pracy, intuicyjny interfejs użytkownika i automatyczne funkcje upraszczające pracochłonne zadania. Dzięki zgodności z najpopularniejszymi formatami plików, szybszemu przetwarzaniu i zaawansowanym narzędziom do zarządzania kolorami uzyskasz niezrównaną wydajność. Poznaj nowe, przydatne dodatki, takie jak automatyczne wyrównywanie i prostowanie, umożliwiające interakcyjne obracanie przekrzywionych obrazków, a także automatyczne korygowanie perspektywy, które pozwala w inteligentny sposób dostosować perspektywę zdjęcia. Bez trudu przygotujesz projekty logotypów, ulotek, grafik internetowych, oznakowań, grafik na pojazdy lub coś zupełnie nowego!

4. Innowacyjność

Najnowsze technologie zastosowane w każdym elemencie pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2018 dają niezrównane możliwości. Zainspirowani pomysłami naszych użytkowników, kontynuujemy dostosowywanie funkcji pakietu i opracowywanie najnowocześniejszych narzędzi. Możesz momentalnie dawać wyraz swojej kreatywności, korzystając z wyjątkowego, ulepszonego narzędzia rysunkowego LiveSketch™, które korzysta z algorytmów sztucznej inteligencji, dzięki czemu rysowanie na komputerze jest równie proste, jak szkicowanie na papierze. Ponadto opcja szybkiego i bezpośredniego przesyłania na platformę WordPress zapewnia oszczędność czasu. Dzięki obsłudze najnowszych technologii Windows i najlepszych urządzeń oferujemy najbardziej zaawansowane współczesne rozwiązania, aby umożliwić Ci skupienie się na projektowaniu.

5. Łatwość obsługi

Korzystaj z dopasowanego do potrzeb użytkownika interfejsu i wyjątkowych opcji, które można dostosować do toku pracy projektanta. Nowy ekran powitalny daje bezpośredni dostęp do opcji obszarów roboczych, informacji o nowych funkcjach, internetowych zasobów edukacyjnych, a także zasobów projektowych, czcionek, aplikacji i dodatków. Czerp inspiracje z imponującej galerii oryginalnych prac zaprojektowanych w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite. Na każdym etapie procesu projektowania dajemy ci wybór odpowiednich obrazów i zdjęć wysokiej jakości, różnych szablonów i ramek, szkoleniowych nagrań wideo, samouczków i innych materiałów.

 

Główne aplikacje

- CorelDRAW 2018 – grafika wektorowa i układ stron

- Corel® PHOTO-PAINT® 2018 – edycja zdjęć

- Corel Font Manager™ 2018 – narzędzie do przeglądania czcionek i zarządzania nimi

- Corel® PowerTRACE™ 2018 – przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej 

- Corel® CONNECT™ 2018 – wyszukiwarka zasobów

- Corel® CAPTURE™ 2018 – narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu

- Corel® AfterShot™ 3 HDR 

 

Aplikacje pomocnicze

- BenVISTA PhotoZoom Pro 4 — powiększanie obrazów cyfrowych

- Microsoft Visual Basic for Applications — automatyzacja zadań

- Microsoft Visual Studio Tools for Applications — automatyzacja zadań i tworzenie zaawansowanych makr

 

Zasoby

10 000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych

2000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości

1000 czcionek 

350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów

2000 szablonów grafik na pojazdy

800 interakcyjnych ramek i deseni


5 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: