MAXQDA Plus dla Firm i Instytucji

netto
brutto
Ilość
Zapytaj o dostępność

Maksymalna liczba licencji w ramach subskrypcji to 14. Jeśli potrzebujesz więcej skontaktuj się z nami.


WERSJE PORTABLE WYMAGAJĄ DOKUPIENIA KLUCZA USB


MAXQDA

 
MAXQDA jest wiodącym pakietem służącym badaniom jakościowym i mieszanym. Jest jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji w tym obszarze, używaną przez tysiące naukowców w ponad 150 krajach na całym świecie.
MAXDA wspomaga gromadzenie, organizowanie, analizę, wizualizację i publikowanie danych. Program umożliwia stosowanie wiele metodologii, włączając w to teorię ugruntowaną, przegląd literatury, eksplorację badań rynkowych oraz analizę jakościową treści, dając maksymalną elastyczność wyboru podejścia do pracy z danymi.
MAXQDA daje również wolność analityczną stale zwiększającego się zakresu typu danych. Możliwy jest import dokumentów, plików PDF, tabel, obrazów, plików multimedialnych, postów Twittera, komentarzy YouTube, danych georeferencyjnych, danych bibliograficznych i wielu innych, a następnie uruchomienie szybkiej i łatwej analizy.


 

Szczegóły licencjonowania:
  • Single - licencja do zainstalowania na dwóch komputera należących do jednego użytkownika.
  • Portable - program uruchamiany jest bezpośrednio z klucza USB na dowolnym komputerze Mac lub Windows.
  • Sieciowa - licencjami można zarządzać przez serwer we własnej sieci; liczba instalacji może być dwa razy większa od liczby zakupionych licencji.
  • Subskrypcja - zawiera upgrade do najnowszej wersji w dniu wydania, wsparcie techniczne premium z reakcją 1 dnia roboczego oraz wszystkie aktualizacje i poprawki; trwa 12 miesięcy.
  • Wieczysta - zawiera wszystkie aktualizacje i poprawki.
  • Upgrade - aktualizacja do najnowszej wersji; tylko dla licencji wieczystych.

0 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: