MAXQDA Plus Dożywotnia Single User dla Firm i Instytucji
MAXQDA Plus Dożywotnia Single User dla Firm i Instytucji

MAXQDA Plus Dożywotnia Single User dla Firm i Instytucji

5 024,69 zł netto
6 180,37 zł brutto
Ilość
Dostępny

MAXQDA - Plus - licencja wieczysta - Single User


WERSJE PORTABLE WYMAGAJĄ DOKUPIENIA KLUCZA USB. Maksymalna liczba licencji w ramach subskrypcji to 14. Jeśli potrzebujesz więcej skontaktuj się z nami.


MAXQDA jest wiodącym pakietem służącym badaniom jakościowym i mieszanym. Jest jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji w tym obszarze, używaną przez tysiące naukowców w ponad 150 krajach na całym świecie.


MAXDA wspomaga gromadzenie, organizowanie, analizę, wizualizację i publikowanie danych. Program umożliwia stosowanie wielu  metodologii, włączając w to teorię ugruntowaną, przegląd literatury, eksplorację badań rynkowych oraz analizę jakościową treści, dając maksymalną elastyczność wyboru podejścia do pracy z danymi.

MAXQDA daje również wolność analityczną stale zwiększającego się zakresu typu danych. Możliwy jest import dokumentów, plików PDF, tabel, obrazów, plików multimedialnych, postów Twittera, komentarzy YouTube, danych georeferencyjnych, danych bibliograficznych i wielu innych, a następnie uruchomienie szybkiej i łatwej analizy.


Szczegóły licencjonowania:

Single - licencja do zainstalowania na dwóch komputera należących do jednego użytkownika.

Portable - program uruchamiany jest bezpośrednio z klucza USB na dowolnym komputerze Mac lub Windows.


100 Przedmioty

11 innych produktów w tej samej kategorii: