EIZO Monitor LCD 23.8" EV2451-BK, Wide (16:9), IPS, LED, FlexStand 4, czarny.
EIZO Monitor LCD 23.8" EV2451-BK, Wide (16:9), IPS, LED, FlexStand 4, czarny.

EIZO Monitor LCD 23.8" EV2451-BK, Wide (16:9), IPS, LED, FlexStand 4, czarny.

1 503,25 zł netto
1 849,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

EIZO Monitor LCD 23.8" EV2451-BK

 

FlexScan EV2451

FlexScan EV2451Full HD to energooszczędny monitor w nowej bezramkowej konstrukcji, który idealnie nadaje się na stanowiska wielomonitorowe.

Ekran nowego modelu otacza niezwykle cienka ramka o szerokości zaledwie 1 mm, tylko dolna część jest nieco szersza i mierzy 4.6 mm. Umieszczono tam elektrostatyczne przełączniki do nawigacji po menu OSD monitora. Monitor jest całkowicie płaski, dzięki czemu w środowiskach dwu- lub wieloekranowych tworzy jednolitą powierzchnię.

Bogactwo złącz sygnałowych

W kompaktowej obudowie umieszczono pełen zestaw złączy sygnałowych, umożliwiających podpięcie sygnału z różnych kart graficznych – również starszego typu.

Ulga dla oczu

Obraz bez migotania
Modele FlexScan z serii EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Mniej niebieskiego światła
W porównaniu do fabrycznego ustawienia typowych monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb Papier (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co redukuje ilość światła niebieskiego i dzięki temu zapobiega męczeniu się wzroku przy lekturze dokumentów.

Automatyczna regulacja jasności
Czujnik jasności Auto EcoView wykrywa zmiany jasności, jakie zachodza w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia i optymalny poziom jasności ekranu.

Płynna gradacja kolorów
Monitor FlexScan EV2451 wyświetla płynne obrazy odbierając 8-bitowy sygnał i wybiera optymalne wartości kolorów z 10-bitowej tablicy look-up

Ergonomiczna konstrukcja

Monitor jest wyposażony w nowo opracowaną stopkę, która umożliwia większą regulację w pionie a w związku z tym, że podstawa jest mniejsza w stosunku do wcześniejszych modeli, zajmuje mniej miejsca na biurku.

Posiada również mocowanie umożliwiające szybkie odłączenie ekranu od stopki i umieszczenie go na dowolnym ramieniu zgodnym ze standardem VESA oraz prosty uchwyt pomagający zapanować nad plątaniną kabli

Scentralizowane zarządzanie ustawieniami

EIZO Monitor Configurator służy administratorom sieci do regulacji ustawień wszystkich monitorów z serii FlexScan EV poprzez złącze USB. Ustawienia pojedynczego monitora można zapisać jako plik xml i następnie zastosować je dla innych monitorów FlexScan za pośrednictwem USB lub sieci biurowej.

Screen InStyle

Autorskie oprogramowanie EIZO o nazwie Screen InStyle pozwala użytkownikowi dostosować parametry ekranu: określić dobowy cykl zmian jasności i temperatury barwowej bieli obrazu oraz parametry zasilania. Ustawienia mogą być zastosowane do wszystkich monitorów w instalacjach wieloekranowych, bez potrzeby dokonywania ręcznych regulacji dla każdego monitora oddzielnie.

Aplikacja serwerowa Screen InStyle pozwala administratorom kontrolować ustawienia wszystkich kompatybilnych monitorów z centralnej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w firmach, które dbają o komfort swoich pracowników i przywiązują wagę do ekologii.

 

 

Przekątna ekranu

23,8"

Powłoka matrycy

Matowa

Rodzaj matrycy

LED, IPS

Rozdzielczość ekranu

1920 x 1080 (FullHD)

Format ekranu

16:9

Wielkość plamki

0,27 mm

Jasność

250 cd/m²

Kontrast statyczny

1 000:1

Kąt widzenia w poziomie

178 stopni

Kąt widzenia w pionie

178 stopni

Czas reakcji

5 ms

Liczba wyświetlanych kolorów

16,7 mln

Rodzaje wejść / wyjść

VGA (D-sub) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DVI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.

Tuner TV

Brak

Głośniki

Tak

Obrotowy ekran (PIVOT)

Tak

Pobór mocy podczas pracy

42 W

Pobór mocy podczas spoczynku

< 0,5 W

Szerokość

538 mm

Wysokość (z podstawą)

323 mm

Głębokość (z podstawą)

190 mm

Waga

5,5 kg

Dodatkowe informacje

Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta obrotu (Swivel) Możliwość montażu na ścianie - VESA 100 x 100 mm

Dołączone akcesoria

Kabel DisplayPort Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa

Gwarancja

60 miesięcy (gwarancja producenta)


EV2451-BK
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii: