EIZO Monitor LCD 27" EV2780-BK, Wide (16:9), IPS, LED, ultra slim, FlexStand3, czarna obudowa.
EIZO Monitor LCD 27" EV2780-BK, Wide (16:9), IPS, LED, ultra slim, FlexStand3, czarna obudowa.

EIZO Monitor LCD 27" EV2780-BK, Wide (16:9), IPS, LED, ultra slim, FlexStand3, czarna obudowa.

3 250,41 zł netto
3 998,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

FlexScan EV2780

 

 

 

FlexScan EV2780 to energooszczędny monitor w nowej bezramkowej konstrukcji, który posiada wbudowany wewnętrzny zasilacz. Ekran nowego modelu otacza niezwykle cienka ramka o szerokości zaledwie 1 mm.

Model FlexScan EV2780 wyposażono w gniazdo USB-C, przez które można jednocześnie przesyłać sygnały audio i wideo, transferować dane, a także ładować laptopa lub smartfona. Monitor ma również wbudowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów.

Nowoczesny design

Zewnętrzna krawędź monitora ma grubość zaledwie 1 mm, a czarna ramka otaczająca ekran z góry i po bokach – 5,7 mm. Krawędź jest zupełnie płaska i znajduje się w jednej płaszczyźnie z ekranem, co idealnie sprawdza się w konfiguracjach wielomonitorowych.

Ponadto z przodu obudowy umieszczono elektrostatyczne przyciski, które ułatwiają swobodną regulację ustawień urządzenia.

Ulga dla oczu

Obraz bez migotania
Modele FlexScan z serii EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Mniej niebieskiego światła
W porównaniu do fabrycznego ustawienia typowych monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb Papier (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co redukuje ilość światła niebieskiego i dzięki temu zapobiega męczeniu się wzroku przy lekturze dokumentów.

Automatyczna regulacja jasności
Czujnik jasności Auto EcoView wykrywa zmiany jasności, jakie zachodza w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia i optymalny poziom jasności ekranu.

Dobry obraz pod dowolnym kątem
Panel typu IPS (in-plane switching) zapewnia kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie, wykazując jedynie minimalne zmiany kontrastu czy barwy podczas oglądania obrazu na ekranie z różnych stron.

Energooszczędne podświetlenie LED

W porównaniu do konwencjonalnego podświetlenia lampami CCFL, podświetlenie LED ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii. Nie zawiera również nieprzyjaznej dla środowiska rtęci.

Scentralizowane zarządzanie ustawieniami

EIZO Monitor Configurator służy administratorom sieci do regulacji ustawień wszystkich monitorów z serii FlexScan EV poprzez złącze USB. Ustawienia pojedynczego monitora można zapisać jako plik xml i następnie zastosować je dla innych monitorów FlexScan za pośrednictwem USB lub sieci biurowej.

Screen InStyle

Autorskie oprogramowanie EIZO o nazwie Screen InStyle pozwala użytkownikowi dostosować parametry ekranu: określić dobowy cykl zmian jasności i temperatury barwowej bieli obrazu oraz parametry zasilania. Ustawienia mogą być zastosowane do wszystkich monitorów w instalacjach wieloekranowych, bez potrzeby dokonywania ręcznych regulacji dla każdego monitora oddzielnie.

Aplikacja serwerowa Screen InStyle pozwala administratorom kontrolować ustawienia wszystkich kompatybilnych monitorów z centralnej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w firmach, które dbają o komfort swoich pracowników i przywiązują wagę do ekologii.

 

 

 

 Przekątna ekranu

27"

Powłoka matrycy

Matowa

Rodzaj matrycy

LED, IPS

Rozdzielczość ekranu

2560 x 1440 (WQHD)

Format ekranu

16:9

Częstotliwość odświeżania ekranu

60 Hz

Technologia ochrony oczu

Redukcja migotania (Flicker free)

Wielkość plamki

0,23 mm

Jasność

350 cd/m²

Kontrast statyczny

1 000:1

Kąt widzenia w poziomie

178 stopni

Kąt widzenia w pionie

178 stopni

Czas reakcji

5 ms

Liczba wyświetlanych kolorów

16,7 mln

Rodzaje wejść / wyjść

HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. USB Type-C - 1 szt.

Tuner TV

Brak

Głośniki

Tak

Obrotowy ekran (PIVOT)

Tak

Pobór mocy podczas pracy

23 W

Pobór mocy podczas spoczynku

0,5 W

Szerokość

612 mm

Wysokość (z podstawą)

390 mm

Głębokość (z podstawą)

245 mm

Waga

8,1 kg

Dodatkowe informacje

Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta obrotu (Swivel) Możliwość montażu na ścianie - VESA 100 x 100 mm

Dołączone akcesoria

Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa

Gwarancja

60 miesięcy (gwarancja producenta)EIZO

EV2780-BK
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii: