EIZO 4K Monitor LCD 27" EV2785-WT, Wide 3840 x 2160 (16:9), IPS, LED, ultra slim, USB-C, biała obudowa.
EIZO 4K Monitor LCD 27" EV2785-WT, Wide 3840 x 2160 (16:9), IPS, LED, ultra slim, USB-C, biała obudowa.

EIZO 4K Monitor LCD 27" EV2785-WT, Wide 3840 x 2160 (16:9), IPS, LED, ultra slim, USB-C, biała obudowa.

3 901,63 zł netto
4 799,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Monitor Eizo FlexScan EV2785

 

EV2785 to wyjątkowe połączenie zgrabnej obudowy z cienkimi ramkami, łączności USB C i obszernego, 27-calowego ekranu w rozdzielczości 4K, który zapewnia doskonałą ostrość i wyrazistość obrazu.

Doskonała łączność

FlexScan EV2785 wyposażono w gniazdo USB-C, przez które można jednocześnie przesyłać sygnały audio i wideo, transferować dane, a także ładować laptopa lub smartfona z mocą do 60 W. Monitor ma również wbudowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów.

Rozdzielczość 4K

Monitor EV2785 wyposażono w obszerny, 27-calowy ekran w rozdzielczości 4K, wyświetlający piksele w rozmiarze 163 ppi. Panel LCD korzysta z technologii IPS (in-plane-switching) i podświetlenia LED, co umożliwia odtwarzanie intensywnych, żywych kolorów.

Funkcjonalny design

Krawędź znajdująca się u góry i po bokach ekranu ma zaledwie 1 mm szerokości, a czarna ramka biegnąca wokół panelu LCD – 6,4 mm. Dzięki temu w konfiguracjach wielomonitorowych odległość między ekranami wynosi tylko 14,8 mm, co ułatwia użytkownikowi przenoszenie wzroku między nimi i pozwala stworzyć spójne, komfortowe środowisko pracy.

Zasilanie 60 W dla laptopów

Gniazdo USB C zapewnia zasilanie o mocy do 60 watów, dlatego idealnie nadaje się do ładowania nowoczesnych, wymagających laptopów takich jak XPS czy MacBook Pro.

Ulga dla oczu

Czujnik Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia zachodzące w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia optymalny poziom jasności ekranu, aby zapobiec zmęczeniu oczu. Mieszczące się w spektrum światła widzialnego światło niebieskie ma długość fali podobną do ultrafioletu. W porównaniu do fabrycznego ustawienia typowych monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb papieru (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co redukuje ilość światła niebieskiego i dzięki temu zapobiega męczeniu się wzroku przy lekturze dokumentów.

Dobry obraz pod dowolnym kątem

Panel typu IPS (in-plane switching) zapewnia kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie, wykazując jedynie minimalne zmiany kontrastu czy barwy podczas oglądania obrazu na ekranie z różnych stron. FlexScan EV2785 jest więc idealnym rozwiązaniem do pracy w zespole wieloosobowym, ponieważ obraz będzie czytelny dla wszystkich, niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzą.

Obraz bez migotania

Przyczyną widzianego przez wielu użytkowników migotania, powodującego szybkie zmęczenie oczu, jest wykorzystywana w konwencjonalnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED. FlexScan EV2785 wykorzystuje hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Dźwięk wydobywający ze środka

W Monitorze EV2785 głośniki zostały wbudowane z przodu obudowy, dzięki czemu wydobywające się z nich dźwięki dochodzą prosto do użytkownika, a nie do osób stojących lub siedzących za monitorem.

Pracuj wygodniej

Monitor wyposażono w jedno gniazdo USB C, jedno złącze wejściowe DisplayPort i dwa złącza wejściowe HDMI obsługujące rozdzielczość 4K / 60p. Gniazdo USB C idealnie nadaje się do podłączenia laptopa, ponieważ umożliwia ładowanie go bez użycia zasilacza. Tryb Picture by Picture pozwala jednocześnie oglądać obraz z dwóch różnych urządzeń, np. z komputera Windows i laptopa Mac, bez rozpraszających ramek pomiędzy nimi.

Stelaż na stopkę

Stopka monitora FlexScan EV2785 umożliwia wygodną regulację wysokości, nachylenia i obrotu ekranu. PCSK-03 to zgodny ze standardem VESA stelaż, mocowany od tyłu na stopkę monitora. Umieszczając na nim komputer typu thin client lub mini PC można zwolnić cenne miejsce na biurku, nie rezygnując przy tym z możliwości swobodnej regulacji stopki monitora.

Przekątna ekranu

27"

Rodzaj matrycy

LED, IPS

Rozdzielczość ekranu

3840 x 2160 (UHD 4K)

Format ekranu

16:9

Częstotliwość odświeżania ekranu

60 Hz

Technologia ochrony oczu

Filtr światła niebieskiego

Wielkość plamki

0,155 mm

Jasność

350 cd/m²

Kontrast statyczny

1 300:1

Kąt widzenia w poziomie

178 stopni

Kąt widzenia w pionie

178 stopni

Czas reakcji

5 ms (GTG)

Liczba wyświetlanych kolorów

16,7 mln

Rodzaje wejść / wyjść

HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB Type-C - 1 szt.

Tuner TV

Brak

Głośniki

Tak

Obrotowy ekran (PIVOT)

Tak

Pobór mocy podczas pracy

31 W

Pobór mocy podczas spoczynku

< 0,5 W

Szerokość

612 mm

Wysokość (z podstawą)

545 mm

Głębokość (z podstawą)

230 mm

Waga

8,2 kg

Dodatkowe informacje

Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta obrotu (Swivel)

Dołączone akcesoria

Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Uchwyt ścienny

Gwarancja

60 miesięcy (gwarancja producenta)

EIZO

EV2785-WT
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii: