Enfocus PitStop Pro 2019 PL/ENG Win/Mac
Enfocus PitStop Pro 2019 PL/ENG Win/Mac

Enfocus PitStop Pro PL/ENG Win/Mac – Subskrypcja 1 rok

1 415,65 zł netto
1 741,25 zł brutto
  • Kod producenta: PPR_SUB_YEAR
  • Platforma: Windows
  • Licencja: licencja komercyjna, 1 rok
  • Forma: licencja elektroniczna
  • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
Ilość
Dostępny

Enfocus - PitStop Pro - subskrypcja - wielojęzyczna


PitStop Pro jest wtyczką (plug-in) do Adobe Acrobat, która:

- Sprawdza twoje pliki PDF w celu wykrycia niezgodności, dając zrozumiałe raporty w j. Polskim, jeśli wystąpiły problemy.

- Naprawia automatyczne większości wspólnych błędów w twoich plikach PDF.

- Pozwala ci na manualną edycję prawie wszystkiego w pliku PDF, bez konieczności opuszczania Adobe Acrobat.


Dlaczego PitStop Pro?

Praca z plikami PDF może być dokuczliwa. Twoi klienci nie dostarczają ich w jakości jakiej oczekujesz, przez co często potrzebujesz edytować plik PDF nawet poprzez Adobe Acrobat, który nie do końca umożliwia ci pełniejszą edycję. PitStop Pro jest wtyczką (plug-in) działającą w otoczeniu Adobe Acrobat Std/Pro, dzięki czemu oferuje ci pomoc w rozwiązaniu problemów. Z PitStop Pro, sprawdzanie i edycja PDF staje się niewspółmiernie łatwiejsza.

W PitStop Pro, you możesz ustawić profil sprawdzający (preflight profile) lub użyć jednego z wielu standardowo występujących profilów sprawdzających, które są dostępne w bibliotece Pit Stop Pro. Kiedy podajesz inspekcji wstępnej plik PDF, PitStop automatycznie tworzy czytelny raport który ci mówi dokładnie to co dokładnie trzeba zrobić z plikiem PDF, aby go usprawnić.


Dlaczego potrzebna jest inspekcja wstępna plików PDF?

Sprawdzanie jakości twoich plików PDF jest niezbędne przed procesem drukowania, ponieważ to co widzisz na ekranie nie jest zawsze tym, co widzisz na ekranie i tym co wyjdzie na wydruku. Poddawanie inspekcji wstępnej plików PDF stało się powszechną praktyką w poligrafii. Obecnie ponad 80% drukarń używa profesjonalnych narzędzi do inspekcji wstępnej (preflight). Od 1993r. Enfocus PitStop Pro zawsze był pionierem i standardem przemysłowym z narzędziem do inspekcji PDF. Chcesz wiedzieć więcej o inspekcji (wstępnej preflight)?


Co nowego w Enfocus PitStop Pro

Technologia PDF Geomapper

Technologia PDF Geomapper pozwala na szybkie wybieranie elementów które mają być widoczne lub ukryte w pliku do druku lub renderu do pdf. Dostępna jest domyślna lista z wybranymi akcjami, by usprawniać te procesy oraz wyelimonowac fałszywe błędy.

Prostokąty o większej szerokości i zaokrąglone rogi

Teraz można dodawać prostokąty o większej szerokości, aż do ramek strony PDF. Dodatkowa opcją jest możliwość stosowania zaokrąglonych rogów o dowolnej wartości.

Reorganizacja treści i kasowanie stron

Enfocus Inspector pozwala teraz na reorganizacje treści na stronach, modyfikację przejrzystości grup oraz ich atrybutów. Można również kasować całe strony bezpośrednio w PitStopie.

41 Devicelink Profiles w standardzie

W nowej wersji PitStop w standardzie znajduje sie 41 profili DeviceLink dla konwersji CMYKp-CMYK i zarządzaniu pokryciem tuszu.

Zarządzanie pokryciem tuszem

Weryfikacja pokrycia tuszem wewnątrz PitStop pozwala teraz na ignorowanie technicznych tuszy i specjalnych wykończeń. Nie jest to zawarte w dodatkowym interfejsie, a wbudowane jako standard w interfejs restrykcji.


Ciekawe funkcje Enfocus PitStop Pro

Edytowanie krzywej obrazu poprzez PitStop'a

Możesz pracować na całym obrazku lub na indywidualnych separacjach, w zależności od wymaganych korekcji koloru — dokonywanie dopasowania świateł, cieni lub dowolnego procesu kolorów. Dodatkowa kontrola koloru, może zostać dodana do krzywej w celu dokonania precyzyjniejszej korekty wejściowej lub wyjściowej wartości procentowej kontroli punktu na krzywej wprowadzając precyzyjne wartości.

Edycje mieszania (Blend editing)

Mieszania, cieniowania (shadings), gradienty, winiety; jakkolwiek to nazwiesz, PitStop Pro może to teraz tedytować. Istniejące mieszania (blend) w obrębie PDF'a mogą teraz być dostosowane i poddane korekcie lub skasowane i zastąpione. W sytuacji w której chcesz zastąpić jasne światła przez cienie lub tylko chcesz zmodyfikować kolor mieszania, PitStop Pro posiada teraz stosowne narzędzia do tego celu. Możesz nawet zastąpić uprzednie przejście tonalne poprzez nowo utworzone przejście tonalne w celu eliminacji paskowania (banding) w oryginalny przejściu tonalnym. Wartościowe nowe narzędzia zawierają właściwości zmian początku i końca przejścia tonalnego, zmianę obrotu przejścia tonalnego, przełączenie pomiędzy liniowym i centrycznym gradientem, dodawanie nowych punktów kontroli i kolorów oraz zmianę kolorów gradientu.

Akcje edycji obrazu

Automatyzacja dostosowania do krzywych obrazu, Jasność/Kontrast Maski Wyostrzania z Listami Akcji Edycje krzywych obrazu (image color curves) mogą zostać nagrane jako Akcje i mogą zostać użyte w celu automatycznej korekcji. Maski wyostrzania (Unsharp Masking) oraz Jasność/Kontrast (Brightness/Contrast) są również dostępne jako Akcje automatycznego dostosowania obrazków. Te akcje mogą łączyć się z Listy Akcji (Action Lists) i mogą być używane zarówno w PitStop Pro jak i PitStop Server.

Wyrównaj i przestrzeń (Align and space)

PitStop Pro zawiera również nowe narzędzie wyrównywania obiektów (Align Objects), które pozwala na wielu zaznaczonym obiektom na łatwe dopasowanie lub łatwe ustawienie rozmieszczenia. Obiekty mogą być automatycznie uporządkowane, więc mogą zostać dopasowane do wspólnej lewej, prawej, górnej lub dolnej krawędzi. Bądź też dostosowane do poziomu lub pionu względem wspólnego środka. Ta nowa funkcjonalność również pozwala na zadanie pożądanego dystansu pomiędzy zaznaczonymi elementami.

Maska Wostrzania (Unsharp Masking (USM))

Wyostrzanie wybranych obrazków, z kontrolą wielkości promienia (radius) oraz progu (threshold) Maska wyostrzania może być łatwo zastosowana do indywidualnych lub wielu równolegle zaznaczonych obrazków.


14 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: