SEO Adder
SEO Adder

SEO Adder

324,39 zł netto
399,00 zł brutto
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

Enterso SEO Adder 8

 


  

Adder to narzędzia, które wypromują Twoją firmę i produkt w Internecie.
System jest prosty w obsłudze - przeznaczony dla każdego. Głównym zadaniem programu jest podwyższenie pozycji w wyszukiwarkach - pozycjonowanie SEO. Z programem Adder zaoszczędzisz czas i pieniądze w porównaniu do drogich agencji reklamowych.


Zalety korzystania z programu

 • brak umowy z firmą pozycjonującą 
 • redukcja kosztów rocznych (nie 10 tys zł, a 399zł!
 • linki są dodane na stałe (firmy pozycjonujące po zerwaniu umowy mogą usunąć!) 
 • łatwa samodzielna kontrola pozycjonowania 
 • skuteczność pozycjonowania w pakiecie z CodeCleaner i AnalizaWWW na poziomie profesjonalnej agencji SEO 
 • możliwość zmiany słów kluczowych w dowolnym momencie pozycjonowania

 

Jak działa robot Adder?

System Adder codziennie, regularnie-bezpiecznie zdobywa linki do Twoich wszystkich stron internetowych. Odnośniki są umieszczane w wartościowych tekstach na odpowiednio wyselekcjonowanych serwisach. Wystarczy raz skonfigurować program do pozycjonowania, by samodzielnie promował Twoją stronę w wyszukiwarkach internetowych. Większa ilość linków prowadzących do Twojej strony oznacza wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Efekty widać z upływem czasu – im dłużej używasz Addera, tym lepiej wypadasz na tle konkurencji. Zacznij już dziś - im szybciej tym większa szansa na wyprzedzenie pozostałych.

 

Co wykonuje dla Ciebie Adder?


Krok 1.
Linkowanie do Twojej strony

Adder dodaje skutecznie w odpowiednich kategoriach tematycznych linki dla Ciebie. Wpisy są dodawane do kilku tysięcy katalogów następujących typów:

 • WordPress
 • MocneLinki
 • MediaWiki
 • OtwartyMini
 • WebMini
 • EasyDir
 • Hurricane
 • QlWeb
 • CreatePage
 • phpBB
 

Krok 2.
Pingowanie

Adder obsługuje pingowanie serwerów, co znacząco przyśpiesza indeksowanie strony. Oznacza to, że wszystkie podstrony w Twoim serwisie będą szybko widoczne dla użytkowników internetu.

Krok 3.
Zgłaszanie do wyszukiwarek

Adder zgłasza promowaną stronę do wyszukiwarek z całego świata. Zaistniejesz nie tylko w najpopularniejszych wyszukiwarkach tj. Google, Bing, Yahoo.

Krok 4.
Monitoring

Program co dziennie monitoruje Twoją stronę pod kątem łatwości jej odnalezienia przez Internautów. Dodatkowo sprawdza na bieżąco szereg statystyk, takich jak ilość zaindeksowanych podstron, ilość linków prowadzących do strony czy ranking w Alexa. Prezentacja wyników na przyjaznych wykresach z komentarzem podsumowującym pozwoli Tobie na łatwą i szybką ocenę sytuacji. Jest to dodatek w ramach licencji Standard.

Krok 5.
Zaplecze narzędzi, kursów

Panel systemu udostępnia dodatkowo dla Ciebie m.in. system kupna wartościowych linków, kursy z e-marketingu, możliwość podglądu działania programu i monitoringu z telefonu komórkowego, wiele narzędzi do analizy.

 

Jak korzystne są efekty działania programu Adder?

Adder to skuteczne narzędzie pozwalające na zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i usług. Do największych zalet tej formy promocji należą przede wszystkim: możliwość bardzo precyzyjnego nakierowania Twojego serwisu na określoną grupę odbiorców i duża mierzalność efektów.To właśnie dzięki promocji serwisy zarabiają coraz więcej, coraz szybciej rozwijając się i zyskując wysokie pozycje we wszystkich wyszukiwarkach.
Twoja strona ma potencjał - zainwestuj w nią!
 

Program dostępny od razu po zakupie!

Program będzie znajdował się na serwerze producenta z góry opłaconym na rok, tak by nie trzeba było trudzić się z instalacją i wymaganiami serwerów innych firm. Ponadto sprawne działanie programu i jego aktualizacje będą bez przerwy monitorowane. Po roku cena serwera to tylko 75zł brutto rocznie lub gratis dla osób stale opłacających dodatkowy wzbogacający abonament Standard.

Licencja jest dożywotnia, co oznacza, że możesz korzystać z programu bez ograniczeń czasowych. Przez kolejny rok aktualizacje z dodatkowymi nowymi funkcjami programu będą dla Ciebie całkowicie za darmo.
 


Enterso

4 innych produktów w tej samej kategorii: