SemiAdder
SemiAdder

SemiAdder

80,49 zł netto
99,00 zł brutto
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

AdMailer 4

 


  

 Co daje SemiAdder:

 • Miejsce w czołówce rankingu szukania gwarantuje wzrost ruchu na stronie. Liczba odwiedzin pozycjonowanej witryny może wzrosnąć nawet o kilkaset procent.
 • Co ważniejsze, swoją ofertę prezentujemy użytkownikom faktycznie zainteresowanym. Kiedy ktoś wpisuje określone frazy jako zapytanie do wyszukiwarki, oznacza to, że prowadzi aktywne poszukiwanie produktu lub usługi. Jest więc potencjalnym klientem, często gotowym i zdecydowanym na zakup!
 • Dodatkowym atutem jest wiarygodność takiej formy promocji. Wyszukiwarkom się wierzy. 75% uważa, że strona na czele wyników szukania jest bardziej wartościowa i godna zaufania od innych. Z badań NPD Group jasno wynika, że wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek to najskuteczniejsza forma eMarketingu.
 Roboty Google odnotowując, że do serwisu prowadzi wiele odnośników, a ich liczba stale rośnie, podnoszą wartość serwisu i umieszczają go wyżej w rankingu. Jest to bardzo istotny element pozycjonowania. SemiAdder automatyzuje katalogowanie zachowując przy tym wszelkie zalety ręcznego dodawania linków.

 

Dodawarka SemiAdder:

 • Automatycznie wypełnia formularz zgłoszeniowy.
  Wszystkie pola na stronie zawierającej formularz zgłoszeniowy, zostają automatycznie wypełnione przez program danymi opisującymi dodawaną do katalogów stronę. Opcja bardzo przyspiesza i usprawnia pracę. Istnieje również możliwość wyłączenia tej opcji i wypełnienia formularza ręcznie.

 • Automatycznie wysyła formularz zgłaszający stronę do katalogu.
  Po automatycznym wypełnieniu pól formularza, jeżeli jest włączona opcja automatycznego wysyłania- program wysyła formularz.

 • Umożliwia tworzenie dowolnej ilości konfiguracji ułatwiającej dodawanie wielu stron do różnych katalogów w tym precli, czyli katalogów artykułów.
  Za pomocą programu SemiAdder możesz pozycjonować dowolną ilość stron internetowych we wszystkich rodzajach katalogów oraz precli.

 • Pozwala na wygenerowanie wielu opisów dodawanej strony.
  Dzięki temu, wpisy w katalogach będą różnorodne.

 • Daje możliwość wyboru sposobu generowania treści pól formularza takich jak:
  opis, tytuł, słowa kluczowe - za pomocą trzech trybów: mieszany, losowy, tylko jeden opis. W wyniku czego, treści wpisów w katalogach będą unikalne.

 • Tworzenie unikalnych treści artykułów dodawanych do Presell Pages.
  Przy każdym dodawaniu artykułu do precli program tworzy unikalną treść dzięki zastosowaniu losowania tytułu, opisu, poszczególnych akapitów oraz synonimów.

 • Obsługuje zakładki.
  Dzięki temu, użytkownik ma możliwość uruchomienia kilku stron w jednym czasie, a nawigacja odbywa się "po zakładkach".

 • Umożliwia określenie liczby katalogów, do których ma być dodana strona.
  Sugerujemy, aby ilość katalogów do których ma być dodana nowa strona (w ciągu jednego dnia), nie przekraczała 12. Starsze strony można dodawać do 20- 30 katalogów dziennie. W przeciwnym wypadku roboty Google mogą uznać serwis za sztucznie promowany, co negatywnie wpłynie na proces pozycjonowania.

 • Pozwala na klasyfikację katalogów do czterech grup: dostępne, użyte, na później, niedziałające.
  Podział pozwala na systematyzację i uporządkowanie pracy poprzez określenie, do których katalogów strona została dodana, do których będzie, itd.

 • Prosta i intuicyjna obsługa.
  Gwarantujemy komfort pracy z programem SemiAdder. Nie jest konieczne czytanie szczegółowej specyfikacji, aby sprawnie i efektywnie korzystać z programu.

 • Posiada bazę kilku tysięcy katalogów i katalogów artykułów z możliwością filtracji- wyboru określonych, odpowiadającym potrzebom kryteriów.
  Baza kilku tysięcy katalogów została podzielona na określone kategorie, w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć wybór właściwych katalogów, do których ma być dodana strona. Można dodawać strony do wszystkich katalogów, bądź wybrać tylko te, które np. nie wymagają konieczności podawania linków zwrotnych , mają odpowiedni Page Rank, itp.
Enterso

4 innych produktów w tej samej kategorii: