EuroZłącza KRATOWO RUROWE SPAWANE + DXF
EuroZłącza KRATOWO RUROWE SPAWANE + DXF

EuroZłącza KRATOWO RUROWE SPAWANE + DXF

640,00 zł netto
787,20 zł brutto
Ilość
Dostępny

EuroZłącza Kartowo Rurowe Spawane + DXF

 

Czym jest program EuroZłącza KRATOWO RUROWE SPAWANE + DXF?

 

EuroZłącza KRATOWO RUROWE SPAWANE typu T, Y, X oraz K, N, KT z odstępem lub zakładem, spawane, wymiarowane na zadany zestaw sił poprzecznych z uwzględnieniem momentów gnących w płaszczyźnie i z płaszczyzny złącza lub na nośność elementów łączonych. Profile pasów i skratowania: rury prostokątne i kwadratowe.Algorytm dotyczy wymiarowanie konstrukcji węzła spawanego kratownicy z rur.MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

 • Ogólnie:
  • na podstawie zdefiniowanego przez użytkownika modelu połączenia, program umożliwia automatyczne wygenerowanie rysunku warsztatowego złącza w formacie DXF, łącznie z wykazem części złącznych,
  • dopuszczalne przekroje dla pasów obejmują rury kwadratowe bądź prostokątne,
  • dopuszczalne przekroje dla słupków i krzyżulców obejmują rury kwadratowe bądź prostokątne,
  • dopuszcza się dodatni, minusowy bądź zerowy mimośród węzła,
  • obliczenia można przeprowadzić dla węzłów typu T, Y i X oraz K, N i KT z odstępem lub zakładem,
  • jeżeli w węźle zbiegają się więcej niż jeden pręt skratowania (węzły X, K, N, KT) - ich osie winny zbiegać się w jednym punkcie.
 • Nakładki:
  • dla pasa kratownicy z rur kwadratowych bądź prostokątnych możliwe jest zastosowanie: nakładki wzmacniającej górnej (na ściance pasa kratownicy, do której łączone jest skratowanie) bądź nakładek (przykładek) wzmacniających bocznych;

 

Program działa samodzielnie lub jako moduł wymiarujący połączenia stalowe w programie R3D3-Rama 3D, R2D3-Rama 3D i R2D2-Rama 2D.

W trybie współpracy z programem R3D3/R2D3/R2D2 do programu EuroZłącza przekazywane są zestawy sił wewnętrznych, a skrócone wyniki wymiarowania prezentowane są w modelu programu statycznego. Zapamiętywany jest też model utworzonego połączenia w programie R3D3/R2D3/R2D2.

Raporty z wymiarowania w formacie RTF mogą być tworzone w trzech różnych stopniach szczegółowości z możliwością definiowania ich zakresu przez użytkownika. Program tworzy zaawansowany, dynamiczny szkic projektowanego modelu połączenia.


10 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii: