• Nowy
Adobe Fresco CC for Teams MULTI (iPad/Windows 10)
Adobe Fresco CC for Teams MULTI (iPad/Windows 10)

Adobe Fresco CC for Teams ENG (iPad/Windows 10)

1 039,00 zł netto
1 277,97 zł brutto

  • Kod producenta: 65303273BA01A12
  • Platforma: Windows
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja cyfrowa
  • Język: Angielski
Subskrypcja
Ilość
Dostępny


Adobe Fresco CC for Teams ENG


Łatwy dostęp do obszaru roboczego

Aplikację Adobe Fresco opracowano z myślą o urządzeniach z piórami i urządzeniach dotykowych. Łączy ona największą na świecie kolekcję pędzli wektorowych i rastrowych z przełomową technologią pędzli aktywnych oferującą całkowicie naturalne środowisko malowania i rysowania. Jest ona doskonałym narzędziem dla artystów, twórców ilustracji, szkicowników i innych autorów, którzy chcą odkryć radość z rysowania i malowania lub powrócić do tego zajęcia.

Tysiąc pędzli z charakterem

Akwarele i farby olejne rozmywają się oraz mieszają przy każdym dotknięciu. Pędzli wektorowych i rastrowych można używać na tym samym obszarze roboczym. Dostępne są tysiące ulubionych pędzli programu Photoshop, a także kolekcja mistrza pędzli Kyle'a T. Webstera. Aplikacja Adobe Fresco oferuje łatwy dostęp do największej na świecie gamy zaawansowanych pędzli.

Zalety pracy z Adobe Fresco

Kompozycja. Kosztem mniejszej pracy

W aplikacji przeprojektowano podstawowe narzędzia używane przez twórców ilustracji, aby przyspieszyć ich działanie oraz ułatwić ich używanie za pomocą pióra lub dotyku. Zmodernizowany zestaw procesów zaznaczania i maskowania ułatwia rysownikom oddzielanie części warstw i przekształcanie zaznaczeń w maski. Interfejs można dostosować do potrzeb osób lewo lub praworęcznych. Aby usunąć z obszaru roboczego rozpraszające elementy, wystarczy użyć trybu pełnoekranowego.

Świat to Twoje studio

Zacznij projekt na tablecie iPad i dokończ na komputerze. Efekty pracy zostaną automatycznie zsynchronizowane z chmurą, a pliki PSD będą dokładnie takie same niezależnie od urządzenia, na którym pracujesz. Dzięki integracji z usługą Creative Cloud od pędzli, czcionek oraz zasobów usługi Adobe Stock i Bibliotek dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć.


Dzięki mechanizmowi Adobe Sensei aktywne pędzle wyglądają i zachowują się tak samo jak prawdziwe. Akwarele rozlewają się i mieszają w czasie rzeczywistym. Gęste farby olejne można zawijać i rozmazywać na obszarze roboczym, uzyskując efekt grubości 3D.

Aplikacja dedykowana jest wybranym tabletom iPad z systemem iOS w wersji 12.4 lub nowszej oraz wybranym urządzeniom Surface i Wacom Mobile Studio Pro. Zapoznaj się ze specyfikacją techniczną, w celu sprawdzenia, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z aplikacją.65303273BA01A12
100 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: