Illustrator CS6 PL Win UPG z CS5
Illustrator CS6 PL Win UPG z CS5

Illustrator CS6 PL Win UPG z CS5

1 134,96 zł netto
1 396,00 zł brutto

 • Platforma: Windows
 • Język: wielojęzyczny (MULTI - PL/ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność


 

Adobe Illustrator CS6

 


 

Najważniejsze funkcje

Zaawansowane narzędzia do rysowania grafiki wektorowej. Narzędzia do precyzyjnego tworzenia kształtów, pędzle oferujące efekty płynnych pociągnięć i malarskie, a także rozbudowane opcje sterowania ścieżkami umożliwiają opracowywanie wyjątkowych projektów.

Integracja z innymi produktami firmy Adobe. Dzięki ścisłej integracji z czołowymi w branży produktami firmy Adobe, takimi jak programy Adobe Photoshop®, InDesign®, After Effects® i Acrobat®, podczas opracowywania materiałów do druku lub udostępniania w formie cyfrowej można łatwo przechodzić między kolejnymi etapami projektowania i druku.

NOWE System zapewniania wydajności Mercury. Dzięki natywnej obsłudze technologii 64-bitowej w systemach Mac OS i Windows® oraz optymalizacji użycia pamięci RAM i ogólnej wydajności oprogramowanie oferuje dokładność, szybkość i idealną stabilność nawet w przypadku dużych, złożonych plików.

Wiele obszarów kompozycji. Obszary kompozycji o różnych rozmiarach i w maksymalnej liczbie aż 100 można porządkować i wyświetlać w dowolny sposób — jeden na drugim lub w siatce. Program umożliwia szybkie dodawanie, usuwanie, przekładanie i zmienianie nazw obszarów kompozycji. Można je zapisywać, eksportować i drukować niezależnie lub razem.

ULEPSZONE Gradienty i przezroczystość. Z gradientami można pracować bezpośrednio na obiekcie — definiując rozmiary gradientów eliptycznych, edytując kolory i dopasowując krycie. Program umożliwia nawet stosowanie gradientów do pociągnięć pędzlem i siatek.

Wyraźna grafika i tekst na stronach internetowych i urządzeniach przenośnych. Funkcja tworzenia i wyrównywania obiektów wektorowych bezpośrednio na siatce pikseli pliku umożliwia generowanie czystej, wyraźnej grafiki rastrowej. W poszczególnych ramkach tekstu można stosować opcje wygładzania.

NOWE Obrysy obrazów. Zaawansowany mechanizm generowania obrysów umożliwia bezproblemowe konwertowanie obrazów rastrowych na wektory z opcją edytowania. Linie są wyraźne, dopasowania dokładne, a kolory zgodne z oczekiwaniami — to wszystko bez konieczności obsługi skomplikowanych elementów sterujących.

Rysowanie z zachowaniem perspektywy. Siatki perspektywy umożliwiają rysowanie kształtów i scen przy użyciu precyzyjnej perspektywy liniowej z jednym punktem zbiegu albo dwoma lub trzema punktami zbiegu, dzięki czemu można uzyskać realistyczny efekt głębi i odległości.

NOWE Tworzenie wzorków. Opracowywanie idealnie podzielonych na płytki wzorków wektorowych jest dziecinnie łatwe. Program pozwala dowolnie eksperymentować z powtarzającymi się wzorkami różnych typów, zawsze udostępniając opcje ich edycji.

Edytowanie wyglądu w panelu. Edytowanie właściwości obiektów jest możliwe bezpośrednio w panelu Wygląd, co eliminuje konieczność otwierania paneli wypełnień, pociągnięć i efektów.

Obsługa standardowych formatów plików graficznych. Można pracować praktycznie z dowolnymi typami plików — między innymi PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPEG, SWF, SVG, DWG i DXF.

Narzędzia do generowania plików Adobe PDF. Dostępna jest opcja zachowywania warstw programu Illustrator podczas tworzenia chronionych, wielostronicowych plików PDF z dużą ilością grafiki. Dzięki temu, że program Illustrator obsługuje standardy PDF/X, pliki można bezpiecznie udostępniać usługodawcom.

 

 Wymagania systemowe:


 

 

System Windows®

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows XP z dodatkiem Service Pack 3; Windows 7
 • 1 GB pamięci RAM (rekomendowane 3 GB) dla 32-bit,  2 GB pamięci RAM (rekomendowane 8 GB) dla 64-bit
 • 2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16- bitową kartą graficzną

 

System Mac OS

 • Multicore Procesor Intel 64-bit support
 • Mac OS X 10.6.8 lub 10.7
 • 2 GB pamięci RAM (rekomendowane 8 GB)
 • 2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16- bitową kartą graficzną

 


 

UWAGA POŚREDNICY!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
Zamawiając oprogramowanie w formie elektronicznej pamiętaj aby zawsze podać dane klienta końcowego do wygenerowania licencji.

W przeciwnym wypadku licencja zostanie wygenerowana na podstawie danych z zamówienia.

Wymagane dane:

·nazwa,

·imię i nazwisko,

·adres wraz z kodem pocztowym,

·adres e-mail.

 


11 innych produktów w tej samej kategorii: