Adobe Illustrator CC for Teams ENG Win/Mac
Adobe Illustrator CC for Teams ENG Win/Mac

Adobe Illustrator CC for Teams 2023 ENG Win/Mac

1 645,67 zł netto
2 024,18 zł brutto

  • Kod producenta: 65297606BA01B12
  • Platforma: Windows, Mac
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: angielski (ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Adobe Illustrator CC - język angielski


Program oferuje zaawansowane, dokładne narzędzia do rysowania i obróbki tekstu, które ułatwiają tworzenie kompozycji wektorowych. Pozwala to na szybkie i intuicyjne opracowanie dowolnych materiałów — od znaków markowych przez elementy reklamowe po grafikę do stron internetowych, wideo i filmów. Program Illustrator CC jest częścią usługi Creative Cloud, dzięki czemu można kilkoma kliknięciami zsynchronizować motywy kolorów, przestrzenie robocze i projekty.


Najważniejsze nowości w Adobe Illustrator CC

Nowa funkcja Aktywne prostokąty pozwala szybko zamienić proste formularze w kształty

nadające się do edycji. Dzięki zaprojektowanemu od nowa narzędziu Ołówek można wygodnie rysować ścieżki z pięknymi krzywymi. Funkcja Aktywne narożniki pozwala na edycję narożników kształtów i ścieżek. Program Illustrator CC w wersji z  znacząco upraszcza tworzenie i edytowanie obrazów wektorowych.


* Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnionymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi online firmy Adobe, w tym usługa Adobe® Creative Cloud™, są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat. Wymagają wyrażenia zgody na dodatkowe warunki oraz zasady prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online są dostępne tylko w wybranych krajach i językach. Mogą wymagać rejestracji użytkownika. Mogą też podlegać zmianom i zostać wycofane bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat lub wykupienie subskrypcji.

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie Adobe.


65297606BA01C12
48 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: