Illustrator CC for teams PL/ENG EDU
Illustrator CC for teams PL/ENG EDU

Illustrator CC for teams 2023 PL/ENG EDU

792,32 zł netto
974,55 zł brutto

  • Kod producenta: 65272376BB01A12
  • Platforma: Windows/Mac
  • Licencja: subskrypcja edukacyjna (EDU)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: wielojęzyczny (MULTI - PL/ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Adobe Illustrator CC - licencja edukacyjna - wielojęzyczna 


Program oferuje zaawansowane, dokładne narzędzia do rysowania i obróbki tekstu, które ułatwiają tworzenie kompozycji wektorowych. Pozwala to na szybkie i intuicyjne opracowanie dowolnych materiałów — od znaków markowych przez elementy reklamowe po grafikę do stron internetowych, wideo i filmów. Program Illustrator CC jest częścią usługi Creative Cloud, dzięki czemu można kilkoma kliknięciami zsynchronizować motywy kolorów, przestrzenie robocze i projekty.


Najważniejsze nowości w Adobe Illustrator CC
Nowa funkcja Aktywne prostokąty pozwala szybko zamienić proste formularze w kształty
nadające się do edycji. Dzięki zaprojektowanemu od nowa narzędziu Ołówek można wygodnie rysować ścieżki z pięknymi krzywymi. Funkcja Aktywne narożniki pozwala na edycję narożników kształtów i ścieżek. Program Illustrator CC w wersji z  znacząco upraszcza tworzenie i edytowanie obrazów wektorowych.


* Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnionymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi online firmy Adobe, w tym usługa Adobe® Creative Cloud™, są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat. Wymagają wyrażenia zgody na dodatkowe warunki oraz zasady prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online są dostępne tylko w wybranych krajach i językach. Mogą wymagać rejestracji użytkownika. Mogą też podlegać zmianom i zostać wycofane bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat lub wykupienie subskrypcji.

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie Adobe.
65272376BB01A12
50 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: