InDesign CC for teams PL/ENG EDU
InDesign CC for teams PL/ENG EDU

InDesign CC for teams 2023 PL/ENG EDU

792,32 zł netto
974,55 zł brutto

  • Kod producenta: 65272661BB01A12
  • Platforma: Windows/Mac
  • Licencja: subskrypcja edukacyjna (EDU)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: wielojęzyczny (MULTI - PL/ENG)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Adobe InDesign CC - licencja edukacyjna - wielojęzyczna 


InDesign to profesjonalna aplikacja dla wydawców umożliwiająca precyzyjną kontrolę nad projektem i warstwą typograficzną. Pozwala tworzyć eleganckie i interesujące strony do druku lub do wyświetlania na ekranie, a także skutecznie dostosowuje układy do wielu urządzeń i wymiarów stron.


Najważniejsze nowości w Adobe InDesign CC
Została wprowadzona możliwość przeciągania wierszy i kolumn w ramach tabeli między różnymi lokalizacjami. Oferowane narzędzia pozwalają na tworzenie rozbudowanych, interaktywnych książek elektronicznych w formacie EPUB z aktywnym tekstem (takich jak książki dla dzieci, przewodniki i podręczniki), których układ będzie stały mimo różnych rozmiarów ekranu. Zachowanie skrótów i właściwości podczas aktualizacji programu InDesign pozwala uniknąć zbędnych problemów przy rozpoczynaniu pracy z jego najnowszą wersją. Foldery próbek kolorów pozwalają na ich wygodniejsze używanie i porządkowanie w programie InDesign.


* W tym produkcie możliwa jest integracja z niektórymi usługami online firmy Adobe lub hostowanymi przez firmy zewnętrzne, a także udzielanie do nich dostępu. Usługi online, w tym usługa Adobe Creative Cloud, są dostępne tylko dla użytkowników powyżej 13. roku życia. Konieczne jest zaakceptowanie dodatkowych warunków użytkowania i zasad ochrony prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online nie są dostępne we wszystkich krajach i językach i konieczna może być rejestracja użytkownika. Mogą one zostać zakończone lub zmienione w całości lub częściowo bez powiadomienia. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty lub koszty subskrypcji.

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie Adobe.


65272661BB01A12
50 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: