InDesign CS6 ENG Win Upgrade od CS5
InDesign CS6 ENG Win Upgrade od CS5

InDesign CS6 ENG Win Upgrade od CS5

1 452,85 zł netto
1 787,00 zł brutto

 • Platforma: Windows
 • Język: angielski (ENG)
Ilość
Zapytaj o dostępność

Najważniejsze funkcje:

Publikowanie dla urządzeń cyfrowych. Program umożliwia projektowanie atrakcyjnych książek elektronicznych i oferuje niespotykane dotąd możliwości tworzenia materiałów dla tabletów, które można rozpowszechniać za pomocą narzędzi zintegrowanych z pakietem Adobe Digital Publishing Suite. Pozwala także eksportować interaktywne układy w formie plików SWF i PDF.

ULEPSZONE Publikacje drukowane. Program umożliwia projektowanie zachwycających dokumentów i drukowanie ich bezpośrednio lub jako plików PDF na drukarkach biurowych lub w drukarniach. Oferuje możliwości wydajnej pracy z zawartością powiązaną oraz korzystania między innymi z narzędzi do gromadzenia treści.

Integracja z innymi rozwiązaniami firmy Adobe. Dzięki ścisłej integracji z najlepszymi w branży produktami firmy Adobe, takimi jak programy Adobe Photoshop®, Illustrator®, Acrobat® i Flash® Professional, można łatwo przechodzić od projektowania do etapu końcowego.

ULEPSZONE Narzędzia do inspekcji wstępnej i produkcji. Dzięki narzędziom do inspekcji wstępnej, czcionkom instalowanym w dokumentach, technologii JDF oraz opcji eksportowania plików PDF w tle i eksportowania do formatu PDF/X można przyspieszyć produkcję i ograniczyć błędy.

ULEPSZONE Narzędzia zwiększające produktywność. Zastosowanie zawartości powiązanej, układów zastępczych, narzędzi do gromadzenia treści, inteligentnych linii pomocniczych, szybkiego mechanizmu tworzenia tabel i elementów sterujących wyświetlanych na obiektach ułatwia tworzenie zaawansowanych układów stron.

Niezawodne składanie tekstu. Atrakcyjny wizualnie, kompleksowy tekst można tworzyć, korzystając ze stylów, zawijania tekstu, układacza akapitowego, obsługi czcionek OpenType®, inicjałów oraz odwzorowań stylów na potrzeby eksportowania do formatu EPUB.

Wbudowane narzędzia do tworzenia zawartości. Zintegrowane narzędzia do rysowania, bezpieczne efekty, wbudowane efekty programu Photoshop, dokładniejsze sterowanie przezroczystością i obsługa kompozycji 3D programu Photoshop pozwalają odkryć bogactwo twórczych możliwości.

Automatyzacja. Rozbudowane, zautomatyzowane obiegi pracy dostępne dzięki funkcjom opartym na standardzie XML pozwalają automatycznie rozmieszczać tekst i obrazy na stronach. Za pomocą funkcji dołączania zawartości z baz danych można publikować materiały w różnych kanałach dystrybucji.

Rozszerzalność. Format IDML (InDesign Markup Language) umożliwia projektowanie publikacji na zamówienie. Jest on oparty na standardzie XML, dzięki czemu pozwala programistom tworzyć i modyfikować pliki przy użyciu standardowych narzędzi XML.

Współpraca w obiegach pracy redagowania. Komunikacja i wymiana materiałów między zespołami projektantów oraz redaktorów jest wyjątkowo sprawna dzięki ścisłej integracji programów InDesign i Adobe InCopy®.

Dostęp do pakietu Adobe Digital Publishing Suite. Bezpośrednio w programie InDesign można korzystać z pakietu Adobe Digital Publishing Suite — zestawu usług ułatwiających publikowanie atrakcyjnych dokumentów cyfrowych dla różnych tabletów. Nowa wersja Single Edition umożliwia opublikowanie jednej aplikacji dla tabletu iPad.

NOWE Układ płynny. Podczas tworzenia układu alternatywnego (o innym rozmiarze lub innej orientacji) w programie InDesign można stosować płynne reguły dotyczące stron w celu automatycznego dostosowania materiałów.

Wymagania Systemowe: 

 

System Windows®

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3; Windows 7
 • 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB)
 • 1,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16-bitową kartą graficzną
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
  Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

 

System Mac OS

 • Wielordzeniowy procesor Intel®
 • Mac OS X 10.6.8 lub 10.7
 • 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB)
 • 2,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16-bitową kartą graficzną
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
 • Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco aktualności wersji dostępnej na podstawie subskrypcji

15 innych produktów w tej samej kategorii: